AIRJ

AirJoule Technologies Corporation (AIRJ)

NASDAQ
$4,35
$+0,12
(+2,84%)
Өмнөх Хаах: ⁦$4,23⁩
Зах зээл хаалттай байна
AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-21 05:56:20⁩. Үнийн мэдээлэл нь хамгийн сүүлийн хаалтын өгөгдлийг тусгасан бөгөөд дараагийн арилжааны өдөр шинэчлэгдэж эхэлнэ. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.

Тойм

AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) нь AIR-COND & WARM AIR HEATG EQUIP & COMM & INDL REFRIG EQUIP салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $4,35, зах зээлийн капитализаци нь $317,59M бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $2,22-оос $6,75 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$317,59M

$4,23

$21,78

$2,22

$4,23

811,99K

1,47M

--

$6,75

$2,22

--

--

AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) Хамгийн сүүлийн хаалтын хувьцааны үнэ

AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) хамгийн сүүлд $4,23-д хаагдсан бөгөөд 2026-09-18 23:57:00, байдлаар өмнөх хаалтаас $4,23 өөрчлөгдөөгүй.

Сүүлийн ээлжит арилжааны сессийн үеэр AIRJ нь $2,22 болон $21,78-ийн хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ нь 811,99K хувьцаа байсан. Хаалтын үнэ нь доод төгсгөлд ойрхон болон 52 долоо хоногийн хүрээнийхээ дунд хэсгийн ойролцоо байсан.

AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) нь $4,26-оос $4,35 хүртэл өөрчлөгдөж, өсөлт 2,00% ($0,08)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $3,96 болон $4,42-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дээд төгсгөлд ойролцоо бөгөөд энэ нь дунд зэрэг өсөлттэй-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 946,74 thousand хувьцаа байсан бөгөөд дээш нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад өндөр арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

AIRJ 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 46,9%

52 долоо хоногийн доод үнэ$2,22
52 долоо хоногийн дээд үнэ$6,75

AIRJ одоогоор $4,35-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $2,22-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $6,75 хүртэлх замын 46,9% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

AirJoule Technologies Corporation-ийн мэдээлэл

Салбар
AIR-COND & WARM AIR HEATG EQUIP & COMM & INDL REFRIG EQUIP
Ажилтнууд
16
Бирж
NASDAQ
Компанийн вэбсайт

MEXC дээр AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан AirJoule Technologies Corporation-ийн (AIRJ) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: AIRJ-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: AIRJ-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд AIRJ-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) хувьцааны үнэ хэд вэ?
AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) одоогоор $ 4,35-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 4,23-оос дээш 2,72% ($0,11) байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.AIRJ хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-18 23:57:00-ний байдлаар AIRJ нь $ 4,35-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 4,23-оос дээш 2,72% ($0,11) байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 2,22 болон $ 21,78-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.AIRJ урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-18 23:57:00-ний байдлаар AIRJ нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 4,27-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас $ 4,23-оос дээш 0,97% ($0,04) байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах AIRJ үнэ гэж юу вэ?
2026-09-18 23:57:00-ний байдлаар AIRJ нь цагийн бус арилжаанд $ 4,38-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн $ 4,23-ийн хаалтаас дээш 3,45% ($0,15) байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.AIRJ одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
AIRJ нь NASDAQ бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.AIRJ нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд AIRJ нь $ 2,22 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 6,75 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 4,35 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 46,9% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.AirJoule Technologies Corporation аль салбарт хамаардаг вэ?
AirJoule Technologies Corporation (AIRJ) нь AIR-COND & WARM AIR HEATG EQUIP & COMM & INDL REFRIG EQUIP салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.AirJoule Technologies Corporation-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
AirJoule Technologies Corporation нь NASDAQ бирж дээр $ 317,59M зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд AIRJ хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
AIRJ нь сүүлийн 12 сарын EPS $ -1,16-д үндэслэн P/E харьцаа ---тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.AirJoule Technologies Corporation ногдол ашиг төлдөг үү?
AirJoule Technologies Corporation нь нэгж хувьцаанд $ 0,00 хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь 0,00% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Check In & Get Rewards

Check In & Get RewardsCheck In & Get Rewards

Grow your streak with daily clicks. Earn up to $100!

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

AIRJ Хувьцааны тооцоолуур

AIRJ ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

AIRJ Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

AIRJ Хувьцаа
AIRJ
AIRJ
USD
USD
USD

1,00 AIRJ хувьцаа = 4,345 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.