ALKT

Alkami Technology, Inc. (ALKT)

NASDAQ
$18.51
$-0.63
(-3.29%)
Өмнөх Хаах: ⁦$19.13⁩
Зах зээл хаалттай байна
Alkami Technology, Inc. (ALKT) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-22 00:05:40⁩. Үнийн мэдээлэл нь хамгийн сүүлийн хаалтын өгөгдлийг тусгасан бөгөөд дараагийн арилжааны өдөр шинэчлэгдэж эхэлнэ. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.

Тойм

Alkami Technology, Inc. (ALKT) нь SERVICES-PREPACKAGED SOFTWARE салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $18.51, зах зээлийн капитализаци нь $2.05B бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $13.98-оос $26.42 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$2.05B

$19.14

$49.32

$9.23

$19.13

966.21K

1.65M

--

$26.42

$13.98

--

--

Alkami Technology, Inc. (ALKT) Хамгийн сүүлийн хаалтын хувьцааны үнэ

Alkami Technology, Inc. (ALKT) хамгийн сүүлд $19.13-д хаагдсан бөгөөд 2026-09-21 23:31:00, байдлаар өмнөх хаалтаас $19.13 өөрчлөгдөөгүй.

Сүүлийн ээлжит арилжааны сессийн үеэр ALKT нь $9.23 болон $49.32-ийн хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ нь 966.21K хувьцаа байсан. Хаалтын үнэ нь доод төгсгөлд ойрхон болон 52 долоо хоногийн хүрээнийхээ дунд хэсгийн ойролцоо байсан.

Alkami Technology, Inc. (ALKT) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Alkami Technology, Inc. (ALKT) нь $19.06-оос $18.51 хүртэл өөрчлөгдөж, 2.87%-ийн бууралт ($0.55)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $18.11 болон $20.87-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний доод төгсгөлд ойрхон бөгөөд энэ нь дунд зэрэг бууралт-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 1.88 million хувьцаа байсан бөгөөд дээш нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад өндөр арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

ALKT 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 36.4%

52 долоо хоногийн доод үнэ$13.98
52 долоо хоногийн дээд үнэ$26.42

ALKT одоогоор $18.51-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $13.98-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $26.42 хүртэлх замын 36.4% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

Alkami Technology, Inc.-ийн мэдээлэл

Салбар
SERVICES-PREPACKAGED SOFTWARE
Ажилтнууд
1225
Бирж
NASDAQ
Компанийн вэбсайт

MEXC дээр Alkami Technology, Inc. (ALKT) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Alkami Technology, Inc.-ийн (ALKT) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: ALKT-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: ALKT-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд ALKT-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр Alkami Technology, Inc. (ALKT) хувьцааны үнэ хэд вэ?
Alkami Technology, Inc. (ALKT) одоогоор $ 18.51-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 19.13-оос Буурах 3.23% ($0.62) байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.ALKT хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-21 23:31:00-ний байдлаар ALKT нь $ 18.51-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 19.13-оос Буурах 3.23% ($0.62) байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 9.23 болон $ 49.32-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.ALKT урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 23:31:00-ний байдлаар ALKT нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 19.30-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас $ 19.13-оос дээш 0.86% ($0.17) байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах ALKT үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 23:31:00-ний байдлаар ALKT нь цагийн бус арилжаанд $ 18.62-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн $ 19.13-ийн хаалтаас Буурах 2.67% ($0.51) байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.ALKT одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
ALKT нь NASDAQ бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.ALKT нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд ALKT нь $ 13.98 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 26.42 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 18.51 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 36.4% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.Alkami Technology, Inc. аль салбарт хамаардаг вэ?
Alkami Technology, Inc. (ALKT) нь SERVICES-PREPACKAGED SOFTWARE салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.Alkami Technology, Inc.-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
Alkami Technology, Inc. нь NASDAQ бирж дээр $ 2.05B зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд ALKT хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
ALKT нь сүүлийн 12 сарын EPS $ -0.42-д үндэслэн P/E харьцаа ---тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.Alkami Technology, Inc. ногдол ашиг төлдөг үү?
Alkami Technology, Inc. нь нэгж хувьцаанд $ 0.00 хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь 0.00% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

ALKT Хувьцааны тооцоолуур

ALKT ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

ALKT Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

ALKT Хувьцаа
ALKT
ALKT
USD
USD
USD

1.00 ALKT хувьцаа = 18.513 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.