DRS

Leonardo DRS, Inc. (DRS)

NASDAQ
$38,10
$+0,91
(+2,45%)
Тогтмол Зах зээл
Leonardo DRS, Inc. (DRS) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-21 16:52:00⁩. Үнүүд нь хамгийн сүүлийн үеийн тогтмол зах зээлийн өгөгдлийг тусгасан. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авсан.

Тойм

Leonardo DRS, Inc. (DRS) нь SEARCH, DETECTION, NAVIGATION, GUIDANCE, AERONAUTICAL SYS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $38,10, зах зээлийн капитализаци нь $9,93B бөгөөд P/E харьцаа нь 30,83 байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $32,43-оос $50,59 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$9,93B

$37,47

$80,70

$9,11

$37,19

291,28K

995,62K

30,83

$50,59

$32,43

0,97%

--

Leonardo DRS, Inc. (DRS) Өнөөдрийн хувьцааны үнэ

Leonardo DRS, Inc. (DRS) нь одоогоор $38,10-оор арилжаалагдаж байна 2026-09-21 16:51:00-ны байдлаар, өмнөх Close болох $37,19-оос дээш 2,43% ($0,91) байна

Өнөөдрийн ээлжит арилжааны үеэр DRS нь $9,11 болон $80,70-ын хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ 291,28K ширхэг хувьцаа байна. Одоогийн үнэ нь өнөөдрийн хэлбэлзлийн хүрээний дунд хавьцаа байна.

Leonardo DRS, Inc. (DRS) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Leonardo DRS, Inc. (DRS) нь $36,31-оос $38,10 хүртэл өөрчлөгдөж, өсөлт 4,92% ($1,78)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $35,12 болон $38,20-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дээд төгсгөлд ойролцоо бөгөөд энэ нь дунд зэрэг өсөлттэй-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 1,23 million хувьцаа байсан бөгөөд дээш нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад өндөр арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

DRS 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 31,2%

52 долоо хоногийн доод үнэ$32,43
52 долоо хоногийн дээд үнэ$50,59

DRS одоогоор $38,10-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $32,43-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $50,59 хүртэлх замын 31,2% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

Leonardo DRS, Inc.-ийн мэдээлэл

Салбар
SEARCH, DETECTION, NAVIGATION, GUIDANCE, AERONAUTICAL SYS
Ажилтнууд
7300
Бирж
NASDAQ
Компанийн вэбсайт

MEXC дээр Leonardo DRS, Inc. (DRS) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Leonardo DRS, Inc.-ийн (DRS) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: DRS-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: DRS-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд DRS-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр Leonardo DRS, Inc. (DRS) хувьцааны үнэ хэд вэ?
Leonardo DRS, Inc. (DRS) одоогоор $ 38,10-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 37,19-оос дээш 2,43% ($0,91) байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.DRS хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-21 16:51:00-ний байдлаар DRS нь $ 38,10-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 37,19-оос дээш 2,43% ($0,91) байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 9,11 болон $ 80,70-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.DRS урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 16:51:00-ний байдлаар DRS нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 37,47-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас $ 37,19-оос дээш 0,75% ($0,28) байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах DRS үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 16:51:00-ний байдлаар DRS нь цагийн бус арилжаанд $ 37,35-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн $ 37,19-ийн хаалтаас дээш 0,42% ($0,16) байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.DRS одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
DRS нь NASDAQ бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.DRS нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд DRS нь $ 32,43 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 50,59 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 38,10 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 31,2% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.Leonardo DRS, Inc. аль салбарт хамаардаг вэ?
Leonardo DRS, Inc. (DRS) нь SEARCH, DETECTION, NAVIGATION, GUIDANCE, AERONAUTICAL SYS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.Leonardo DRS, Inc.-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
Leonardo DRS, Inc. нь NASDAQ бирж дээр $ 9,93B зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд DRS хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
DRS нь сүүлийн 12 сарын EPS $ 1,21-д үндэслэн P/E харьцаа 30,83-тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.Leonardo DRS, Inc. ногдол ашиг төлдөг үү?
Leonardo DRS, Inc. нь нэгж хувьцаанд $ 0,37 хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь 0,97% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

DRS Хувьцааны тооцоолуур

DRS ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

DRS Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

DRS Хувьцаа
DRS
DRS
USD
USD
USD

1,00 DRS хувьцаа = 38,095 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.