EQBK

Equity Bancshares, Inc. (EQBK)

NYSE
$47.80
$-0.03
(-0.07%)
Зах зээлийн өмнөх арилжаа
Equity Bancshares, Inc. (EQBK) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-24 10:47:40⁩. Үнийн мэдээлэл нь зах зээлийн өмнөх арилжааны хамгийн сүүлийн үеийн өгөгдлийг тусгасан. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.

Тойм

Equity Bancshares, Inc. (EQBK) нь STATE COMMERCIAL BANKS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NYSE дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $47.80, зах зээлийн капитализаци нь $999.97M бөгөөд P/E харьцаа нь 27.48 байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $38.60-оос $52.27 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$999.97M

$47.83

$52.27

$12.49

$47.80

--

126.86K

27.48

$52.27

$38.60

1.36%

--

Equity Bancshares, Inc. (EQBK) Зах зээлийн өмнөх арилжааны хувьцааны үнэ

Equity Bancshares, Inc. (EQBK) нь 2026-09-24 08:02:00, байдлаар урьдчилсан зах зээлийн арилжаанд $47.80-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Close үнэ болох $47.80-оос өөрчлөгдөөгүй байна

Зах зээл нээгдэхийн өмнөх арилжаа нь энгийн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнө хөрөнгө оруулагчид EQBK-ийг хэрхэн үнэлж байгааг харуулдаг. Одоогийн зах зээл нээгдэхийн өмнөх үнэ нь өмнөх Хаах-тай харьцуулахад ойролцоо байгаа нь эрт үеийн арилжааны сэтгэл зүй Төвийг сахисан байгааг илтгэнэ.

Equity Bancshares, Inc. (EQBK) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Equity Bancshares, Inc. (EQBK) нь $50.14-оос $47.80 хүртэл өөрчлөгдөж, 4.67%-ийн бууралт ($2.34)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $47.74 болон $50.69-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний доод төгсгөлд ойрхон бөгөөд энэ нь дунд зэрэг бууралт-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 109.99 thousand хувьцаа байсан бөгөөд Буурах нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад доод арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

EQBK 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 67.3%

52 долоо хоногийн доод үнэ$38.60
52 долоо хоногийн дээд үнэ$52.27

EQBK одоогоор $47.80-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $38.60-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $52.27 хүртэлх замын 67.3% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

Equity Bancshares, Inc.-ийн мэдээлэл

Салбар
STATE COMMERCIAL BANKS
Ажилтнууд
909
Бирж
NYSE
Компанийн вэбсайт

MEXC дээр Equity Bancshares, Inc. (EQBK) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Equity Bancshares, Inc.-ийн (EQBK) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: EQBK-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: EQBK-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд EQBK-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр Equity Bancshares, Inc. (EQBK) хувьцааны үнэ хэд вэ?
Equity Bancshares, Inc. (EQBK) одоогоор $ 47.80-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 47.80-оос өөрчлөгдөөгүй байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.EQBK хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-24 08:02:00-ний байдлаар EQBK нь $ 47.80-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 47.80-оос өөрчлөгдөөгүй байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 12.49 болон $ 52.27-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.EQBK урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-24 08:02:00-ний байдлаар EQBK нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 47.80-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас $ 47.80-оос өөрчлөгдөөгүй байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах EQBK үнэ гэж юу вэ?
2026-09-24 08:02:00-ний байдлаар EQBK нь цагийн бус арилжаанд $ 47.84-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн $ 47.80-ийн хаалтаас дээш 0.08% ($0.04) байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.EQBK одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
EQBK нь NYSE бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.EQBK нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд EQBK нь $ 38.60 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 52.27 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 47.80 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 67.3% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.Equity Bancshares, Inc. аль салбарт хамаардаг вэ?
Equity Bancshares, Inc. (EQBK) нь STATE COMMERCIAL BANKS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.Equity Bancshares, Inc.-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
Equity Bancshares, Inc. нь NYSE бирж дээр $ 999.97M зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд EQBK хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
EQBK нь сүүлийн 12 сарын EPS $ 1.74-д үндэслэн P/E харьцаа 27.48-тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.Equity Bancshares, Inc. ногдол ашиг төлдөг үү?
Equity Bancshares, Inc. нь нэгж хувьцаанд $ 0.65 хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь 1.36% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

EQBK Хувьцааны тооцоолуур

EQBK ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

EQBK Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

EQBK Хувьцаа
EQBK
EQBK
USD
USD
USD

1.00 EQBK хувьцаа = 47.8 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.