KNOP

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP)

NYSE
$11.18
$-0.10
(-0.88%)
Тогтмол Зах зээл
KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-21 18:45:20⁩. Үнүүд нь хамгийн сүүлийн үеийн тогтмол зах зээлийн өгөгдлийг тусгасан. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авсан.

Тойм

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) нь -- салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NYSE дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $11.18, зах зээлийн капитализаци нь $390.45M бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $8.00-оос $11.78 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$390.45M

$11.26

$29.89

$4.28

$11.30

30.71K

53.42K

--

$11.78

$8.00

--

--

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) Өнөөдрийн хувьцааны үнэ

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) нь одоогоор $11.18-оор арилжаалагдаж байна 2026-09-21 18:43:00-ны байдлаар, өмнөх Close болох $11.30-оос Буурах 1.06% ($0.12) байна

Өнөөдрийн ээлжит арилжааны үеэр KNOP нь $4.28 болон $29.89-ын хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ 30.71K ширхэг хувьцаа байна. Одоогийн үнэ нь өнөөдрийн хэлбэлзлийн хүрээний доод төгсгөлд ойрхон байна.

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) нь $11.32-оос $11.18 хүртэл өөрчлөгдөж, 1.24%-ийн бууралт ($0.14)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $11.00 болон $11.48-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дунд хавьцаа бөгөөд энэ нь дунд зэрэг бууралт-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 29.12 thousand хувьцаа байсан бөгөөд Буурах нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад доод арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

KNOP 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 84.1%

52 долоо хоногийн доод үнэ$8.00
52 долоо хоногийн дээд үнэ$11.78

KNOP одоогоор $11.18-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $8.00-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $11.78 хүртэлх замын 84.1% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

KNOT OFFSHORE PARTNERS LP-ийн мэдээлэл

Ажилтнууд
874
Бирж
NYSE
Компанийн вэбсайт

MEXC дээр KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан KNOT OFFSHORE PARTNERS LP-ийн (KNOP) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: KNOP-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: KNOP-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд KNOP-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) хувьцааны үнэ хэд вэ?
KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) одоогоор $ 11.18-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 11.30-оос Буурах 1.06% ($0.12) байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.KNOP хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-21 18:43:00-ний байдлаар KNOP нь $ 11.18-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох $ 11.30-оос Буурах 1.06% ($0.12) байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 4.28 болон $ 29.89-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.KNOP урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 18:43:00-ний байдлаар KNOP нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 11.01-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас $ 11.30-оос Буурах 2.56% ($0.29) байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах KNOP үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 18:43:00-ний байдлаар KNOP нь цагийн бус арилжаанд $ 11.28-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн $ 11.30-ийн хаалтаас Буурах 0.22% ($0.03) байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.KNOP одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
KNOP нь NYSE бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.KNOP нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд KNOP нь $ 8.00 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 11.78 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 11.18 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 84.1% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.KNOT OFFSHORE PARTNERS LP аль салбарт хамаардаг вэ?
KNOT OFFSHORE PARTNERS LP (KNOP) нь -- салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.KNOT OFFSHORE PARTNERS LP-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
KNOT OFFSHORE PARTNERS LP нь NYSE бирж дээр $ 390.45M зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд KNOP хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
KNOP нь сүүлийн 12 сарын EPS ---д үндэслэн P/E харьцаа ---тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.KNOT OFFSHORE PARTNERS LP ногдол ашиг төлдөг үү?
KNOT OFFSHORE PARTNERS LP нь нэгж хувьцаанд -- хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь --% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

KNOP Хувьцааны тооцоолуур

KNOP ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

KNOP Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

KNOP Хувьцаа
KNOP
KNOP
USD
USD
USD

1.00 KNOP хувьцаа = 11.18 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.