RACD

Research Alliance Corporation IV (RACD)

NASDAQ
$11.87
$+0.21
(+1.84%)
Зах зээлийн өмнөх арилжаа
Research Alliance Corporation IV (RACD) бодит цагийн үнийн график

Сүүлд шинэчилсэн: ⁦2026-09-22 08:25:40⁩. Үнийн мэдээлэл нь зах зээлийн өмнөх арилжааны хамгийн сүүлийн үеийн өгөгдлийг тусгасан. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.

Тойм

Research Alliance Corporation IV (RACD) нь BLANK CHECKS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $11.87, зах зээлийн капитализаци нь $109.18M бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $10.00-оос $13.64 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.

Зах зээлийн гол өгөгдөл

$109.18M

$11.66

$13.64

$10.00

--

1.51K

22.00K

--

$13.64

$10.00

--

--

Research Alliance Corporation IV (RACD) Зах зээлийн өмнөх арилжааны хувьцааны үнэ

Research Alliance Corporation IV (RACD) нь 2026-09-21 20:05:00, байдлаар урьдчилсан зах зээлийн арилжаанд $11.45-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Close үнэ болох $0.00-оос -- байна

Зах зээл нээгдэхийн өмнөх арилжаа нь энгийн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнө хөрөнгө оруулагчид RACD-ийг хэрхэн үнэлж байгааг харуулдаг. Одоогийн зах зээл нээгдэхийн өмнөх үнэ нь өмнөх Хаах-тай харьцуулахад -- байгаа нь эрт үеийн арилжааны сэтгэл зүй эерэг байгааг илтгэнэ.

Research Alliance Corporation IV (RACD) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт

Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд Research Alliance Corporation IV (RACD) нь $11.84-оос $11.87 хүртэл өөрчлөгдөж, өсөлт 0.25% ($0.03)-ийг илэрхийллээ.

Хувьцаа тухайн хугацаанд $11.27 болон $12.65-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дунд хавьцаа бөгөөд энэ нь хүрээний дотор хэлбэлзэлтэй-ыг илтгэнэ.

Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 2.15 thousand хувьцаа байсан бөгөөд Буурах нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад доод арилжааны идэвхийг илтгэж байна.

RACD 52 долоо хоногийн үнийн Позиц

Позиц хүрээнд: 51.4%

52 долоо хоногийн доод үнэ$10.00
52 долоо хоногийн дээд үнэ$13.64

RACD одоогоор $11.87-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $10.00-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $13.64 хүртэлх замын 51.4% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.

Research Alliance Corporation IV-ийн мэдээлэл

Салбар
BLANK CHECKS
Бирж
NASDAQ

MEXC дээр Research Alliance Corporation IV (RACD) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ

Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан Research Alliance Corporation IV-ийн (RACD) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.

Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
Алхам 1: RealStocks дансаа нээж, баталгаажуулах
MEXC App руу нэвтэрч, Арилжаалах → RealStocks руу орж, Данс нээх-ийг сонгоно уу. MEXC-ийн түнш, лицензтэй брокероор дамжуулан шаардлагатай данс нээлгэх болон биеийн байцаалт баталгаажуулах үйл явцыг гүйцээнэ үү.
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Алхам 2: USDT-ийг таны RealStocks данс руу Шилжүүлэг хийх
Очих Хэтэвчүүд → RealStocks руу орж, USDT-ийг таны Spot данснаас таны RealStocks данс руу шилжүүлнэ үү. RealStocks нь USD-ээр үнийн саналтай байдаг бөгөөд дансаа санхүүжүүлэхийг USDT ашиглан хийж болно.
Алхам 3: RACD-г хайж, захиалгаа байрлуулах
Алхам 3: RACD-г хайж, захиалгаа байрлуулах
RealStocks арилжааны хуудсыг нээгээд RACD-г хайна уу. Зах зээлийн эсвэл Лимит захиалга сонгож, шаардлагатай бол үнэ болон Тоо ширхэг-ийг оруулж, захиалгын дэлгэрэнгүйг шалгаад захиалгаа илгээнэ үү. Биелсэний дараа харгалзах бодит хувьцаанууд таны RealStocks дансанд хадгалагдана.

Түгээмэл асуултууд (FAQ)

1.Өнөөдөр Research Alliance Corporation IV (RACD) хувьцааны үнэ хэд вэ?
Research Alliance Corporation IV (RACD) одоогоор $ 11.87-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох ---оос -- байна. Өдрийн доторх үнэ нь ердийн арилжааны цагийн турш бодит цаг хугацаанд шинэчлэгдэнэ.
2.RACD хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
2026-09-21 20:05:00-ний байдлаар RACD нь $ 11.87-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх Хаах үнэ болох ---оос -- байна. Тус хувьцаа өнөөдрийн энгийн арилжааны сессийн үеэр $ 10.00 болон $ 13.64-ын хооронд арилжаалагдсан. Өнгөрсөн үнийн хөдөлгөөн нь ирээдүйн үр дүнг баталгаажуулахгүй.
3.RACD урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 20:05:00-ний байдлаар RACD нь зах зээлийн өмнөх арилжаанд $ 11.45-оор арилжаалагдаж байгаа бөгөөд өмнөх хаалтаас ---оос -- байна. Зах зээлийн өмнөх үнэ нь үндсэн арилжааны сесс нээгдэхээс өмнөх арилжааны идэвхийг тусгадаг бөгөөд хөрвөх чадвар бага, хэлбэлзэл өндөр байх магадлалтай.
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах RACD үнэ гэж юу вэ?
2026-09-21 20:05:00-ний байдлаар RACD нь цагийн бус арилжаанд $ 11.87-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энгийн сессийн ---ийн хаалтаас -- байна. Хөрвөх чадвар бага, худалдан авах-зарж борлуулах үнийн зөрүү өргөн байдаг тул цагийн бус үнийн ханш нь энгийн сессийн нээлтийн үнээс өөр байж болно.
5.RACD одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
RACD нь NASDAQ бирж дээр Даваа гарагаас Баасан гараг хүртэл, ET цагаар өглөөний 9:30-аас оройн 4:00 хүртэлх ердийн цагийн хуваарийн дагуу, улсын баярын өдрүүдийг хасаж арилжаалагддаг. Мөн эдгээр цагаас гадуур сонгосон брокеруудээр дамжуулан зах зээлийн өмнөх болон ажлын цагаас хойших арилжаа хийх боломжтой.
6.RACD нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд RACD нь $ 10.00 гэсэн хамгийн бага ханш болон $ 13.64 гэсэн хамгийн өндөр ханшийн хооронд арилжаалагдсан. $ 11.87 үед уг хувьцаа нь 52 долоо хоногийн хамгийн бага ханшаас 52 долоо хоногийн хамгийн өндөр ханш хүртэлх замын 51.4% дээр байрлаж байгаа бөгөөд энэ нь нэг жилийн арилжааны хүрээн дэх одоогийн үнийг нь ойлгоход тусална.
7.Research Alliance Corporation IV аль салбарт хамаардаг вэ?
Research Alliance Corporation IV (RACD) нь BLANK CHECKS салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг. Салбарын ангилал нь хөрөнгө оруулагчдад ижил төстэй зах зээлийн чиг хандлага болон өрсөлдөөний нөхцөлд өртсөн компаниудтай Харьцуулахад тусалдаг.
8.Research Alliance Corporation IV-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
Research Alliance Corporation IV нь NASDAQ бирж дээр $ 109.18M зах зээлийн капитализацитай Жагсаасан. Зах зээлийн капитализаци нь бүх төлөгдөөгүй үлдэгдэл хувьцааны нийт зах зээлийн үнэ цэнийг илэрхийлдэг бөгөөд хувьцааг хэмжээгээр нь ангилахад түгээмэл ашиглагддаг.
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд RACD хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
RACD нь сүүлийн 12 сарын EPS ---д үндэслэн P/E харьцаа ---тай арилжаалагдаж байна. P/E харьцаа нь хувьцааны үнийг нэгж хувьцаанд ногдох ашигтай харьцуулдаг бөгөөд ижил салбарын компаниудтай харьцуулан үнэлгээг үнэлэхэд түгээмэл ашигладаг эхний үзүүлэлт юм.
10.Research Alliance Corporation IV ногдол ашиг төлдөг үү?
Research Alliance Corporation IV нь нэгж хувьцаанд -- хэмжээтэй гэж заасан жилийн мөнгөн ногдол ашиг олгодог бөгөөд хамгийн сүүлийн үеийн хувьцааны үнэд үндэслэсэн одоогийн ногдол ашгийн өгөөж нь --% байна. Ногдол ашгийн бодлого нь ТУЗ-ийн үзэмжээр өөрчлөгдөж болно.

Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах

Хамгийн том Зах зээлийн үнэлгээ

Зах зээлийн үнэлгээ хамгийн өндөртэй АНУ-ын хувьцаануудыг үзэх

Хамгийн идэвхтэй арилжаалагдсан

Өнөөдрийн хамгийн идэвхтэй арилжаалагдаж буй АНУ-ын хувьцаануудыг олж мэдээрэй

Хамгийн их өсөлттэйүүд

АНУ-ын хөрөнгийн зах зээл дэх өнөөдрийн тэргүүлэх өсөлттэй хувьцаануудыг үзэх

Топ 5 криптовалют

Хамгийн өндөр зах зээлийн үнэлгээтэй криптовалютуудыг судлаарай

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Хувьцаа хайх

Түгээмэл

RACD Хувьцааны тооцоолуур

RACD ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.

RACD Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх

RACD Хувьцаа
RACD
RACD
USD
USD
USD

1.00 RACD хувьцаа = 11.87 USD

Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.