CVI

CVR ENERGY, INC. (CVI)

NYSE
$41.16
$+0.92
(+2.20%)
Trh zatvorený
CVR ENERGY, INC. (CVI) Živý cenový graf
Posledná aktualizácia: ⁦2026-09-01 09:46:00⁩. Ceny odrážajú najnovšie záverečné údaje a aktualizácia sa obnoví v nasledujúci obchodný deň. Údaje o cenách akcií pochádzajú zo zdroja Massive.

Kľúčové údaje o trhu

$4.20B

$42.12

$72.32

$2.15

$41.86

$+0.92

+2.20%

627

CVR ENERGY, INC. (CVI) Cena akcií dnes

CVR ENERGY, INC. (CVI) sa v súčasnosti obchoduje na úrovni $41.16 od 2026-09-01 09:21:00, čo odráža posun +2.20% ($+0.92) oproti predchádzajúcej uzávierke.

Z krátkodobého hľadiska sa akcie za posledné štyri týždne vrátili späť +25.13%. Za posledných 12 mesiacov CVR ENERGY, INC. zaznamenala zmenu ceny +29.46%, čo naznačuje výkonnosť Silný v porovnaní so širším trhom.

CVR ENERGY, INC. (CVI) 7-dňové zmeny cien akcií

Počas uplynulých siedmich dní sa CVR ENERGY, INC. obchodovala v krátkodobom rozpätí formovanom náladou na trhu v tomto Rafinácia ropy sektore. Počas tohto obdobia sa cena akcie posunula z predchádzajúcej uzatváracej ceny vo výške $37.32 na poslednú zaznamenanú cenu vo výške$41.16, čo predstavuje vnútrodennú zmenu vo výške +2.20%. Denné pohyby poukazujú na zmeny v objeme obchodovania (627), pozície investorov a reakcie na makroekonomické aktualizácie.

Z hľadiska dynamiky priniesla CVI výnos +25.13% za posledný mesiac a zmenu +29.46% za posledných 12 mesiacov, čo naznačuje trend Silný v porovnaní s jej širšími rovesníkmi v sektore.

Ako kúpiť CVR ENERGY, INC.(CVI)

Na MEXC viete nakupovať a obchodovať CVI v troch jednoduchých krokoch:

1. krok: Vytvorenie a overenie konta MEXC
1. krok: Vytvorenie a overenie konta MEXC
Zaregistrujte sa na MEXC a vykonajte požadované overenie totožnosti (KYC). To zaručuje plný prístup k funkciám obchodovania a bezpečným možnostiam financovania.
2. krok: Vklad finančných prostriedkov na váš účet
2. krok: Vklad finančných prostriedkov na váš účet
Vyberte si preferovanú platobnú metódu a pridajte USDT alebo iné podporované aktíva do peňaženky MEXC. Vkladanie krypto je najrýchlejší spôsob, ako začať.
Krok 3: Vyhľadajte CVI a vykonajte svoj obchod
Krok 3: Vyhľadajte CVI a vykonajte svoj obchod
Otvorte obchodnú stránku, zadajte do vyhľadávacieho riadku CVI, vyberte množstvo CVI, ktoré chcete kúpiť. Zadajte trhový príkaz na okamžité vykonanie alebo limitovaný príkaz na nákup za cieľovú cenu.

Čo je CVR ENERGY, INC. (CVI)?

CVR Energy Inc. je holdingová spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich dcérskych spoločností podniká v oblasti rafinácie ropy a výroby dusíkatých hnojív. Medzi dcérskymi spoločnosťami sú viaceré komplexné rafinérie ropy s plnou koksifikáciou, ako aj systém zberu surovej ropy, ropovody a skladovacie nádrže, a tiež marketing a dodávky. Rafinérie spoločnosti dokážu spracovať zmesi rôznych druhov surovej ropy, od ťažkej kyslej po ľahkú sladkú ropu. Surová ropa pre rafinérie CVR je dodávaná prostredníctvom celosporočenského systému zberu a ropovodu, ktorý spoločnosť vlastní v plnej vlastníctve. Z svojich rafinérií dodáva CVR produkty tankovými vozidlami priamo zákazníkom nachádzajúcim sa v blízkosti a zákazníkom na termináloch pre prepravu. Medzi zákazníkov spoločnosti patria maloobchodníci, železnice a poľnohospodárske družstvá.

Informácie o CVR ENERGY, INC.

Priemysel
Rafinácia ropy
Zamestnanci
1,532
Sektor
Rafinácia ropy
Webová stránka spoločnosti

Často kladené otázky (FAQ)

1.Aká je aktuálna cena akcií spoločnosti CVR ENERGY, INC.?
Posledná obchodná cena pre CVR ENERGY, INC. (Common Stock) je $ 41.16, v porovnaní s predchádzajúcou uzatváracou cenou $ 41.86. To znamená, že akcie sa dnes zatiaľ posunuli +2.20%. Aktualizácie vnútrodenných cien a nedávnu obchodnú aktivitu CVI môžete sledovať na živom grafe a v časti s cenovými ponukami na tejto stránke.
2.Stúpajú alebo klesajú akcie CVR ENERGY, INC.?
Pri pohľade na nedávnu výkonnosť dosiahla CVI za posledný mesiac výnos +25.13%, za posledných šesť mesiacov +53.39% a za posledný rok +29.46%. Tieto údaje zachytávajú iba zmeny ceny akcií, nie vplyv dividend. Spoločne opisujú cenovú dynamiku Silný pre akcie CVR ENERGY, INC., no majte na pamäti, že minulé výnosy nezaručujú budúce výsledky.
3.Kde sa v súčasnosti nachádza CVI v porovnaní s 52-týždňovým maximom a minimom?
Za posledných 52 týždňov sa CVR ENERGY, INC. obchodovalo medzi minimom $ 19.62 a maximom $ 43.47. Toto 52-týždňové rozpätie pomáha ukázať, kde sa dnešná cena akcie nachádza v porovnaní s jej nedávnymi maximami a minimami, a investori ho často používajú na posúdenie volatility akcie, potenciálnych úrovní podpory a rezistencie a toho, či sa CVI momentálne nachádza bližšie k hornej alebo dolnej hranici svojho ročného obchodného pásma.
4.Ako sa klasifikuje CVR ENERGY, INC. podľa sektora a odvetvia?
CVR ENERGY, INC. je klasifikovaná v sektore Rafinácia ropy. V praxi to znamená, že CVR ENERGY, INC. je zaradená spolu s inými spoločnosťami, ktoré obsluhujú podobné koncové trhy a fungujú v porovnateľných konkurenčných a regulačných podmienkach. Pre investorov znalosť sektora spoločnosti CVI pomáha pri diverzifikácii portfólia, porovnávaní s podobnými spoločnosťami a pochopení toho, ako by širšie trendy ovplyvňujúce sektor Rafinácia ropy mohli ovplyvniť výkonnosť spoločnosti CVR ENERGY, INC..
5.Kde je uvedená a aká je jej trhová hodnota CVR ENERGY, INC.?
CVR ENERGY, INC. je kótovaná na burze cenných papierov NYSE v United States. Na základe Trhovej kapitalizácie vo výške $ 4.20B je spoločnosť klasifikovaná ako akcia Mid-cap. Trhová kapitalizácia poskytuje rýchly prehľad o veľkosti a význame spoločnosti CVR ENERGY, INC. na trhu vlastného kapitálu a investori a poskytovatelia index ju často používajú pri tvorbe portfólií alebo benchmarkov.
6.Čo vypovedá zisk na akciu spoločnosti CVI o jej ziskovosti?
Dvanásťmesačný zisk na akciu v sledovanom období $ 0.69 sumarizuje, koľko zisku sa vygenerovalo na akciu za CVR ENERGY, INC. posledný rok. Rastúci zisk na akciu v priebehu času môže signalizovať zlepšujúcu sa ziskovosť alebo efektívne spätné odkúpenie akcií, zatiaľ čo rovný alebo klesajúci zisk na akciu môže poukazovať na pomalší rast alebo tlak na marže. Zisk na akciu je kľúčovým vstupom do oceňovacích ukazovateľov, ako je P/E, a často sa pozorne sleduje v súvislosti s oznámením zisku.
7.Ako môžem sledovať finančnú výkonnosť spoločnosti CVR ENERGY, INC. v priebehu času?
Aby investori mohli sledovať finančnú výkonnosť spoločnosti CVR ENERGY, INC., zvyčajne si prezerajú jej štvrťročné a výročné správy, ktoré obsahujú podrobné výkazy príjmov a výdavkov, súvahy a výkazy peňažných tokov. Kombinácia týchto hlásení s kľúčovými trhovými údajmi uvedenými na tejto stránke - ako sú trendy cien akcií, P/E a dividendový výnos - poskytuje ucelenejší pohľad na to, ako sa CVI darí a ako reaguje trh.
8.Kedy sa očakáva oznámenie zisku CVR ENERGY, INC.?
CVR ENERGY, INC.Ďalšie plánované zverejnenie výsledkov sa v súčasnosti očakáva na -- (spoločnosť môže dátum aktualizovať). Oznámenia o zisku často pôsobia ako dôležité katalyzátory CVI, pretože poskytujú aktuálne informácie o príjmoch, ziskovosti a výhľade manažmentu.
9.Čo sa zvyčajne objavuje v správach o príjmoch CVR ENERGY, INC.?
CVR ENERGY, INC.Správy o výsledkoch hospodárenia zvyčajne obsahujú hlavné údaje, ako sú tržby, čistý zisk a zisk na akciu, spolu s komentárom k výkonnosti segmentov, maržiam, peňažným tokom a usmerneniami pre budúce obdobia. Investori porovnávajú tieto výsledky s očakávaniami trhu a predchádzajúcimi obdobiami, aby posúdili, či sa očakávania CVI naplnili, prekonali alebo nenaplnili.
10.Ako môžem byť informovaný o výsledkoch a usmerneniach spoločnosti CVR ENERGY, INC.?
Aktuálne informácie si môžete pozrieť v štvrťročných správach o príjmoch, vypočuť si alebo prečítať prepisy hovorov o príjmoch a sledovať správy a dokumenty spoločnosti CVR ENERGY, INC.. Spojenie týchto základných informácií s údajmi o cene a výnosoch CVI na tejto stránke vám pomôže zistiť, ako sa nové informácie odrážajú v akcii.
11.Vypláca CVR ENERGY, INC. svojim akcionárom pravidelné peňažné dividendy?
CVR ENERGY, INC. Paying. Na základe najnovších informácií má akcia indikovanú ročnú peňažnú dividendu $ 0.91 na akciu a aktuálny dividendový výnos 0.0221 na úrovni nedávnej ceny akcie. Dividendy sa zvyčajne vyplácajú --, hoci predstavenstvo môže kedykoľvek zmeniť dividendovú politiku. Investori zameraní na príjmy často sledujú výšku dividend CVI, frekvenciu ich vyplácania a prípadné oznámenia o budúcich dividendách pri posudzovaní atraktivity akcie ako investície vyplácajúcej dividendy.
12.Aký je aktuálny dividendový výnos a dividendový výplatný pomer spoločnosti CVI?
Na základe najnovších údajov o zisku CVI má dividendový výnos vo výške 0.0221 a dividendový výplatný pomer vo výške 1.3181. Dividendový výnos ukazuje, aký peňažný výnos získa investor každoročne z dividend v pomere k aktuálnej cene akcie, a pomáha tak CVR ENERGY, INC. posúdiť, či ide o atraktívnu výnosovú akciu. Dividendový výplatný pomer meria, aké percento zisku sa rozdeľuje akcionárom CVR ENERGY, INC. vo forme dividend v porovnaní s tým, koľko si ponecháva na reinvestovanie do podniku, čo je dôležitý ukazovateľ udržateľnosti dividend a priestoru pre ich budúci rast.
13.Aký druh podnikania je CVR ENERGY, INC.?
CVR ENERGY, INC. je verejne obchodovaná spoločnosť Rafinácia ropy v tomto odvetví Rafinácia ropy. Dosahuje príjmy z produktov a služieb súvisiacich s touto hlavnou oblasťou podnikania a investori môžu nájsť podrobný opis jej činností, stratégie a geografického pôsobenia vo výročnej správe spoločnosti a v ďalších regulačných dokumentoch.
14.Ako je ocenená CVI z hľadiska pomeru P/E a zisku na akciu?
CVR ENERGY, INC. sa v súčasnosti obchoduje pri pomere ceny k zisku (P/E) na úrovni 60.99, založenom na dvanásťmesačnom zisku na akciu (EPS) vo výške $ 0.69. P/E sa vypočíta vydelením ceny akcie ziskom na akciu a ukazuje, koľko dnes investori platia za každú jednotku zisku CVR ENERGY, INC.. Porovnanie P/E a EPS spoločnosti CVI s inými spoločnosťami Rafinácia ropy môže investorom pomôcť posúdiť, či jej ocenenie vyzerá bohato alebo atraktívne.

Preskúmajte ďalšie akcie v USA

Najväčšia trhová kapitalizácia

Pozrite si americké akcie s najvyššou trhovou kapitalizáciou

Najziskovejšie kryptomeny

Prezrite si dnešné hlavné zisky na americkom akciovom trhu

Top 5 kryptomien

Preskúmajte kryptomeny s najvyššou trhovou kapitalizáciou

Zrieknutie sa zodpovednosti

Informácie o cenách akcií zobrazené na tejto stránke slúžia len na referenčné účely a môžu byť oneskorené alebo sa líšiť od trhových údajov v reálnom čase. Ceny, grafy a súvisiace ukazovatele nepredstavujú investičné poradenstvo a nemali by sa používať pri obchodovaní alebo investičných rozhodnutiach. MEXC nezodpovedá za žiadne straty vzniknuté na základe informácií o cenách akcií uvedených na tejto stránke. Pred prijatím akéhokoľvek investičného rozhodnutia sa obráťte na oficiálne trhové zdroje alebo sa poraďte s licencovanými finančnými odborníkmi.

SanDisk July Volume Up 1,573%

SanDisk July Volume Up 1,573%SanDisk July Volume Up 1,573%

Trade 0-fee Futures with up to 200x leverage

CVI-na-USD kalkulačka

Suma

CVI
CVI
USD
USD

1 CVI = 41.155 USD