BLND

Blend Labs, Inc. (BLND)

NYSE
$1.25
$+0.06
(+4.62%)
Treg i rregullt
Grafiku i çmimit live për Blend Labs, Inc. (BLND)

Përditësimi i fundit: ⁦2026-09-21 19:21:00⁩. Çmimet pasqyrojnë të dhënat më të fundit të rregullta të tregut. Të dhënat e çmimeve të aksioneve merren nga Massive.

Përmbledhje

Blend Labs, Inc. (BLND) operon në sektorin SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING, DATA PROCESSING, ETC. dhe është Listuar në NYSE. Aksioni aktualisht ka çmimin $1.25, me një kapitalizim tregu prej $281.45M dhe një raport P/E prej --. Gjatë 52 javëve të fundit, çmimi i tij ka luhatur nga $1.18$4.13. Kjo faqe mbulon performancën e tij më të fundit në treg, vlerësimin, tendencat e çmimit dhe informacionin e kompanisë.

Të dhënat kryesore të tregut

$281.45M

$1.19

$29.99

$0.53

$1.19

2.00M

2.32M

--

$4.13

$1.18

--

--

Blend Labs, Inc. (BLND) Çmimi i aksionit sot

Blend Labs, Inc. (BLND) aktualisht po tregtohet me $1.25 që nga 2026-09-21 19:19:00, lart 4.62% ($0.06) nga mbyllja e mëparshme prej $1.19

Gjatë seancës së rregullt të tregtimit të sotëm, BLND është tregtuar midis $0.53 dhe $29.99, me një vëllim tregtimi prej 2.00M aksionesh. Çmimi aktual është pranë skajit të poshtëm e intervalit të sotëm.

Blend Labs, Inc. (BLND) Ndryshimi i çmimit të aksioneve në 7 ditë

Gjatë shtatë ditëve të fundit, Blend Labs, Inc. (BLND) lëvizi nga $1.42$1.25, duke përfaqësuar një rënie prej 12.32% ($0.17).

Aksioni u tregtua midis $1.18 dhe $1.46 gjatë periudhës. Çmimi më i fundit është pranë skajit të poshtëm e intervalit 7-ditor, duke treguar rënie e fortë.

Vëllimi mesatar ditor ishte 2.40 million aksione, lart kundrejt periudhës së mëparshme shtatëditore, duke treguar aktivitet tregtimi më i lartë.

BLND Pozicion i çmimit 52-javor

Pozicion në interval: 2.4%

Minimumi 52W$1.18
Maksimumi 52J$4.13

BLND aktualisht po tregtohet me $1.25, duke e vendosur atë 2.4% të rrugës nga niveli i ulët i 52 javëve prej $1.18 deri te niveli i lartë i 52 javëve prej $4.13. Ky përqindje pasqyron Pozicion relativ të aksionit brenda diapazonit të tij të tregtimit 52-javor, jo vlerësimin e tij ose performancën e ardhshme.

Informacioni i Blend Labs, Inc.

Industri
SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING, DATA PROCESSING, ETC.
Punonjës
419
Shkëmbim
NYSE
Faqja e internetit e kompanisë

Si të blesh aksionin Blend Labs, Inc. (BLND) në MEXC

Investitorët e kualifikuar mund të blejnë aksione reale të Blend Labs, Inc. (BLND) përmes Aksione reale të MEXC. Ndiq këto tre hapa për të hapur një llogari Aksione reale, për të transferuar USDT dhe për të vendosur një urdhër për aksione amerikane.

Hapi 1: Hap dhe verifiko llogarinë tënde të Aksione reale
Hapi 1: Hap dhe verifiko llogarinë tënde të Aksione reale
Hyr në MEXC App, shko te Tregti → Aksione reale dhe zgjidh Hap llogari. Përfundo procesin e kërkuar të hapjes së llogarisë dhe verifikimit të identitetit me brokerin partner të licencuar të MEXC.
Hapi 2: Transferim USDT në llogarinë tënde Aksione reale
Hapi 2: Transferim USDT në llogarinë tënde Aksione reale
Shko te Kuletat → Aksione reale dhe transfero USDT nga llogaria jote Spot në llogarinë tënde Aksione reale. Aksione reale kuotohen në USD, ndërsa financimi i llogarisë mund të kryhet duke përdorur USDT.
Hapi 3: Kërko BLND dhe vendos porosinë tënde
Hapi 3: Kërko BLND dhe vendos porosinë tënde
Hap faqen e tregtimit të Aksione reale dhe kërko për BLND. Zgjidh një porosi tregu ose Porosi e kufizuar, fut çmimin dhe Sasi sipas kërkesës, rishiko detajet e porosisë dhe dërgo porosinë tënde. Pasi të plotësohet, aksionet reale përkatëse do të mbahen në llogarinë tënde të Aksione reale.

FAQ (FAQ)

1.Cili është çmimi i aksionit të Blend Labs, Inc. (BLND) sot?
Blend Labs, Inc. (BLND) aktualisht po tregtohet në $ 1.25, lart 4.62% ($0.06) nga mbyllja e mëparshme prej $ 1.19. Çmimet brenda ditës përditësohen në kohë reale gjatë orarit të rregullt të tregtimit.
2.A po rritet apo po bie sot aksioni BLND?
Që nga 2026-09-21 19:19:00, BLND po tregtohet në $ 1.25, lart 4.62% ($0.06) nga Mbyll e mëparshme prej $ 1.19. Aksioni është tregtuar midis $ 0.53 dhe $ 29.99 gjatë seancës së rregullt të sotme. Lëvizjet e çmimeve në të kaluarën nuk garantojnë rezultate në të ardhmen.
3.Cili është çmimi Pre-Market i BLND?
Që nga 2026-09-21 19:19:00, BLND po tregtohet në $ 1.20 në tregtimin Pre-Market, lart 0.42% ($0.01) nga Mbyll e mëparshme prej $ 1.19. Çmimet Pre-Market pasqyrojnë aktivitetin e tregtimit përpara se të hapet sesioni i rregullt dhe mund të kenë likuiditet më të ulët dhe paqëndrueshmëri më të lartë.
4.Cili është çmimi i BLND pas orarit?
Që nga 2026-09-21 19:19:00, BLND po tregtohet në $ 1.20 në tregtimin pas orarit, lart 0.84% ($0.01) nga mbyllja e sesionit të rregullt në $ 1.19. Çmimet pas orarit mund të ndryshojnë nga çmimi i hapjes së sesionit të rregullt për shkak të likuiditetit më të ulët dhe spread-eve më të gjera bid-ask.
5.A është tani tregtimi i aksioneve BLND?
BLND tregtohet në bursën NYSE gjatë orarit të rregullt, nga e hëna deri të premten, 9:30 AM deri në 4:00 PM ET, duke përjashtuar festat publike. Tregtimi Pre-Market dhe pas orarit është gjithashtu I disponueshëm përmes brokerëve të përzgjedhur jashtë këtyre orareve.
6.Ku pozicionohet BLND krahasuar me nivelin e tij më të lartë dhe më të ulët të 52 javëve?
Gjatë 52 javëve të fundit, BLND është tregtuar midis një niveli të ulët prej $ 1.18 dhe një niveli të lartë prej $ 4.13. Në $ 1.25, aksioni pozicionohet 2.4% e rrugës nga niveli i tij më i ulët i 52 javëve te niveli i tij më i lartë i 52 javëve, duke ofruar kontekst për çmimin e tij aktual brenda intervalit të tregtimit njëvjeçar.
7.Në cilin sektor është Blend Labs, Inc.?
Blend Labs, Inc. (BLND) operon në sektorin SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING, DATA PROCESSING, ETC.. Klasifikimi i sektorit i ndihmon investitorët ta Krahaso atë me kompani të ekspozuara ndaj trendeve të ngjashme të tregut dhe kushteve konkurruese.
8.Cila është kapitalizimi i tregut i Blend Labs, Inc. dhe ku është i listuar?
Blend Labs, Inc. është Listuar në bursën NYSE me një Vlerë tregu prej $ 281.45M. Vlerë tregu pasqyron vlerën totale të tregut të të gjitha aksioneve të papaguara dhe përdoret zakonisht për të klasifikuar aksionet sipas madhësisë.
9.Si vlerësohet BLND në terma të raportit P/E dhe EPS?
BLND tregtohet me një raport P/E prej --, bazuar në EPS të dymbëdhjetë muajve të fundit prej $ -0.08. Raporti P/E krahason çmimin e aksionit me fitimet për aksion dhe është një pikënisje e zakonshme për vlerësimin e çmimit në raport me konkurrentët.
10.A paguan Blend Labs, Inc. dividend?
Blend Labs, Inc. paguan një dividend vjetor në para të treguar prej $ 0.00 për aksion, me një rendiment aktual të dividendit prej 0.00% bazuar në çmimin më të fundit të aksionit. Politikat e dividendit mund të ndryshojnë sipas diskrecionit të bordit.

Eksploro Më shumë Aksionet amerikane

Vlerë tregu më e madhe

Shiko aksionet amerikane me kapitalizimin më të lartë të tregut

Më të tregtuarat më aktivisht

Zbulo aksionet amerikane më të tregtuara sot

Fituesit kryesorë

Shfleto fituesit kryesorë të sotëm në tregun e aksioneve në SHBA

5 kriptomonedhat kryesore

Eksploro kriptomonedhat me kapitalizimin më të lartë të tregut

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Kërko Aksionet

BLND Kalkulator i aksioneve

Vlerëso vlerën midis aksioneve BLND dhe USD.

BLND Aksione në USD

BLND Aksione
BLND
BLND
USD
USD
USD

1.00 BLND aksione = 1.245 USD

Llogaritjet janë vlerësime të bazuara në çmimin më të fundit I disponueshëm dhe janë vetëm për referencë.