GRDN

Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN)

NYSE
$43.56
$-1.35
(-3.00%)
Treg i rregullt
Grafiku i çmimit live për Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN)

Përditësimi i fundit: ⁦2026-09-21 17:30:20⁩. Çmimet pasqyrojnë të dhënat më të fundit të rregullta të tregut. Të dhënat e çmimeve të aksioneve merren nga Massive.

Përmbledhje

Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) operon në sektorin RETAIL-DRUG STORES AND PROPRIETARY STORES dhe është Listuar në NYSE. Aksioni aktualisht ka çmimin $43.56, me një kapitalizim tregu prej $2.85B dhe një raport P/E prej 43.24. Gjatë 52 javëve të fundit, çmimi i tij ka luhatur nga $23.14$48.33. Kjo faqe mbulon performancën e tij më të fundit në treg, vlerësimin, tendencat e çmimit dhe informacionin e kompanisë.

Të dhënat kryesore të tregut

$2.85B

$45.14

$48.33

$14.16

$44.99

222.03K

484.27K

43.24

$48.33

$23.14

--

--

Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) Çmimi i aksionit sot

Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) aktualisht po tregtohet me $43.56 që nga 2026-09-21 17:29:00, Poshtë 3.19% ($1.43) nga mbyllja e mëparshme prej $44.99

Gjatë seancës së rregullt të tregtimit të sotëm, GRDN është tregtuar midis $14.16 dhe $48.33, me një vëllim tregtimi prej 222.03K aksionesh. Çmimi aktual është afër skajit të sipërm e intervalit të sotëm.

Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) Ndryshimi i çmimit të aksioneve në 7 ditë

Gjatë shtatë ditëve të fundit, Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) lëvizi nga $43.83$43.56, duke përfaqësuar një rënie prej 0.62% ($0.27).

Aksioni u tregtua midis $42.87 dhe $48.33 gjatë periudhës. Çmimi më i fundit është pranë skajit të poshtëm e intervalit 7-ditor, duke treguar rënia e moderuar.

Vëllimi mesatar ditor ishte 1.13 million aksione, lart kundrejt periudhës së mëparshme shtatëditore, duke treguar aktivitet tregtimi më i lartë.

GRDN Pozicion i çmimit 52-javor

Pozicion në interval: 81.1%

Minimumi 52W$23.14
Maksimumi 52J$48.33

GRDN aktualisht po tregtohet me $43.56, duke e vendosur atë 81.1% të rrugës nga niveli i ulët i 52 javëve prej $23.14 deri te niveli i lartë i 52 javëve prej $48.33. Ky përqindje pasqyron Pozicion relativ të aksionit brenda diapazonit të tij të tregtimit 52-javor, jo vlerësimin e tij ose performancën e ardhshme.

Çfarë është Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN)?

Guardian Pharmacy Services Inc është një kompani e shërbimeve farmaceutike që ofron shërbime të mbështetur nga teknologjia për të ndihmuar banorët e institucioneve të kujdesit të gjatë për shëndetin (LTCF) të përfshijnë regjimet e duhura të ilaçeve, duke reduktuar kostot e kujdesit dhe duke përmirësuar rezultatet klinike. Kompania ofron shërbime klinike me nivel të lartë, shërbime për dërgimin e ilaçeve dhe administrimin e tyre, të përshtatura për banorët në institucionet e jetesës së ndihmuar, institucionet e shëndetit psikologjik dhe shtëpitë e grupit, duke shërbyer gjithashtu banorët në të gjitha llojet e institucioneve të kujdesit të gjatë për shëndetin. Ajo bashkëpunon me banorët, institucionet e kujdesit të gjatë për shëndetin dhe pagadorët e planve të shëndetit për të reduktuar gabimet në administrimin e ilaçeve, të menaxhojë regjimet e ilaçeve dhe të përmirësojë përfshjen e tyre. Kompania merr të ardhurat kryesisht nga shitja e produkteve farmaceutike dhe mjekësore.

Informacioni i Guardian Pharmacy Services, Inc.

Industri
RETAIL-DRUG STORES AND PROPRIETARY STORES
Punonjës
3600
Shkëmbim
NYSE
Faqja e internetit e kompanisë

Si të blesh aksionin Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) në MEXC

Investitorët e kualifikuar mund të blejnë aksione reale të Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) përmes Aksione reale të MEXC. Ndiq këto tre hapa për të hapur një llogari Aksione reale, për të transferuar USDT dhe për të vendosur një urdhër për aksione amerikane.

Hapi 1: Hap dhe verifiko llogarinë tënde të Aksione reale
Hapi 1: Hap dhe verifiko llogarinë tënde të Aksione reale
Hyr në MEXC App, shko te Tregti → Aksione reale dhe zgjidh Hap llogari. Përfundo procesin e kërkuar të hapjes së llogarisë dhe verifikimit të identitetit me brokerin partner të licencuar të MEXC.
Hapi 2: Transferim USDT në llogarinë tënde Aksione reale
Hapi 2: Transferim USDT në llogarinë tënde Aksione reale
Shko te Kuletat → Aksione reale dhe transfero USDT nga llogaria jote Spot në llogarinë tënde Aksione reale. Aksione reale kuotohen në USD, ndërsa financimi i llogarisë mund të kryhet duke përdorur USDT.
Hapi 3: Kërko GRDN dhe vendos porosinë tënde
Hapi 3: Kërko GRDN dhe vendos porosinë tënde
Hap faqen e tregtimit të Aksione reale dhe kërko për GRDN. Zgjidh një porosi tregu ose Porosi e kufizuar, fut çmimin dhe Sasi sipas kërkesës, rishiko detajet e porosisë dhe dërgo porosinë tënde. Pasi të plotësohet, aksionet reale përkatëse do të mbahen në llogarinë tënde të Aksione reale.

FAQ (FAQ)

1.Cili është çmimi i aksionit të Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) sot?
Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) aktualisht po tregtohet në $ 43.56, Poshtë 3.19% ($1.43) nga mbyllja e mëparshme prej $ 44.99. Çmimet brenda ditës përditësohen në kohë reale gjatë orarit të rregullt të tregtimit.
2.A po rritet apo po bie sot aksioni GRDN?
Që nga 2026-09-21 17:29:00, GRDN po tregtohet në $ 43.56, Poshtë 3.19% ($1.43) nga Mbyll e mëparshme prej $ 44.99. Aksioni është tregtuar midis $ 14.16 dhe $ 48.33 gjatë seancës së rregullt të sotme. Lëvizjet e çmimeve në të kaluarën nuk garantojnë rezultate në të ardhmen.
3.Cili është çmimi Pre-Market i GRDN?
Që nga 2026-09-21 17:29:00, GRDN po tregtohet në $ 44.27 në tregtimin Pre-Market, Poshtë 1.60% ($0.72) nga Mbyll e mëparshme prej $ 44.99. Çmimet Pre-Market pasqyrojnë aktivitetin e tregtimit përpara se të hapet sesioni i rregullt dhe mund të kenë likuiditet më të ulët dhe paqëndrueshmëri më të lartë.
4.Cili është çmimi i GRDN pas orarit?
Që nga 2026-09-21 17:29:00, GRDN po tregtohet në $ 44.95 në tregtimin pas orarit, Poshtë 0.10% ($0.05) nga mbyllja e sesionit të rregullt në $ 44.99. Çmimet pas orarit mund të ndryshojnë nga çmimi i hapjes së sesionit të rregullt për shkak të likuiditetit më të ulët dhe spread-eve më të gjera bid-ask.
5.A është tani tregtimi i aksioneve GRDN?
GRDN tregtohet në bursën NYSE gjatë orarit të rregullt, nga e hëna deri të premten, 9:30 AM deri në 4:00 PM ET, duke përjashtuar festat publike. Tregtimi Pre-Market dhe pas orarit është gjithashtu I disponueshëm përmes brokerëve të përzgjedhur jashtë këtyre orareve.
6.Ku pozicionohet GRDN krahasuar me nivelin e tij më të lartë dhe më të ulët të 52 javëve?
Gjatë 52 javëve të fundit, GRDN është tregtuar midis një niveli të ulët prej $ 23.14 dhe një niveli të lartë prej $ 48.33. Në $ 43.56, aksioni pozicionohet 81.1% e rrugës nga niveli i tij më i ulët i 52 javëve te niveli i tij më i lartë i 52 javëve, duke ofruar kontekst për çmimin e tij aktual brenda intervalit të tregtimit njëvjeçar.
7.Në cilin sektor është Guardian Pharmacy Services, Inc.?
Guardian Pharmacy Services, Inc. (GRDN) operon në sektorin RETAIL-DRUG STORES AND PROPRIETARY STORES. Klasifikimi i sektorit i ndihmon investitorët ta Krahaso atë me kompani të ekspozuara ndaj trendeve të ngjashme të tregut dhe kushteve konkurruese.
8.Cila është kapitalizimi i tregut i Guardian Pharmacy Services, Inc. dhe ku është i listuar?
Guardian Pharmacy Services, Inc. është Listuar në bursën NYSE me një Vlerë tregu prej $ 2.85B. Vlerë tregu pasqyron vlerën totale të tregut të të gjitha aksioneve të papaguara dhe përdoret zakonisht për të klasifikuar aksionet sipas madhësisë.
9.Si vlerësohet GRDN në terma të raportit P/E dhe EPS?
GRDN tregtohet me një raport P/E prej 43.24, bazuar në EPS të dymbëdhjetë muajve të fundit prej $ 1.04. Raporti P/E krahason çmimin e aksionit me fitimet për aksion dhe është një pikënisje e zakonshme për vlerësimin e çmimit në raport me konkurrentët.
10.A paguan Guardian Pharmacy Services, Inc. dividend?
Guardian Pharmacy Services, Inc. paguan një dividend vjetor në para të treguar prej $ 0.00 për aksion, me një rendiment aktual të dividendit prej 0.00% bazuar në çmimin më të fundit të aksionit. Politikat e dividendit mund të ndryshojnë sipas diskrecionit të bordit.

Eksploro Më shumë Aksionet amerikane

Vlerë tregu më e madhe

Shiko aksionet amerikane me kapitalizimin më të lartë të tregut

Më të tregtuarat më aktivisht

Zbulo aksionet amerikane më të tregtuara sot

Fituesit kryesorë

Shfleto fituesit kryesorë të sotëm në tregun e aksioneve në SHBA

5 kriptomonedhat kryesore

Eksploro kriptomonedhat me kapitalizimin më të lartë të tregut

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Kërko Aksionet

GRDN Kalkulator i aksioneve

Vlerëso vlerën midis aksioneve GRDN dhe USD.

GRDN Aksione në USD

GRDN Aksione
GRDN
GRDN
USD
USD
USD

1.00 GRDN aksione = 43.557 USD

Llogaritjet janë vlerësime të bazuara në çmimin më të fundit I disponueshëm dhe janë vetëm për referencë.