ACTG

Acacia Research Corporation (ACTG)

NASDAQ
$4.35
$-0.15
(-3.33%)
Претходно Затвори: ⁦$4.51⁩
Тржиште је затворено
Графикон цене уживо за Acacia Research Corporation (ACTG)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-22 04:35:20⁩. Цене одражавају најновије податке о затварању и наставиће да се ажурирају следећег трговачког дана. Подаци о ценама акција преузимају се из Massive.

Резиме

Acacia Research Corporation (ACTG) послује у сектору PATENT OWNERS & LESSORS и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $4.35, са тржишном капитализацијом од $440.12M и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $3.15 до $5.27. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$440.12M

$4.50

$47.24

$1.75

$4.51

150.73K

240.94K

--

$5.27

$3.15

--

--

Acacia Research Corporation (ACTG) Најновија закључна цена акције

Acacia Research Corporation (ACTG) последњи пут је Затвори по цени $4.51 на дан 2026-09-21 23:31:00, непромењено у односу на претходно затварање од $4.51.

Током најновије редовне трговачке сесије, ACTG се трговао између $1.75 и $47.24, уз обим од 150.73K акција. Закључна цена је била ближе доњој граници и близу средине свог 52-недељног распона.

Acacia Research Corporation (ACTG) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, Acacia Research Corporation (ACTG) се померио са $4.57 на $4.35, што представља пад од 4.75% ($0.22).

Акција се трговала између $4.35 и $4.61 током периода. Најновија цена је ближе доњој граници од распона за 7 дана, што указује на умерено наниже.

Просечан дневни обим је износио 209.55 thousand акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

ACTG Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 56.7%

52-недељни минимум$3.15
52-недељни максимум$5.27

ACTG се тренутно тргује по цени од $4.35, што га ставља на 56.7% пута од свог 52-недељног минимума од $3.15 до свог 52-недељног максимума од $5.27. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о Acacia Research Corporation

Индустрија
PATENT OWNERS & LESSORS
Запослени
986
Берза
NASDAQ
Веб-сајт компаније

Како купити акције Acacia Research Corporation (ACTG) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Acacia Research Corporation (ACTG) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите ACTG и поставите свој налог
Корак 3: Потражите ACTG и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите ACTG. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције Acacia Research Corporation (ACTG) ?
Acacia Research Corporation (ACTG) се тренутно тргује по цени од $ 4.35, Пад 3.48% ($0.16) у односу на претходно затварање од $ 4.51. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција ACTG данас расте или пада?
Од 2026-09-21 23:31:00, ACTG се тргује по цени од $ 4.35, Пад 3.48% ($0.16) у односу на претходну цену на затварању од $ 4.51. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 1.75 и $ 47.24. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је ACTG цена на преттржишту?
Од 2026-09-21 23:31:00, ACTG се тргује по цени од $ 4.57 у преттржишном трговању, горе 1.42% ($0.06) у односу на претходно затварање од $ 4.51. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена ACTG ван радног времена?
Од 2026-09-21 23:31:00, ACTG се тргује по цени од $ 4.36 у трговању ван редовног радног времена, Пад 3.33% ($0.15) у односу на затварање редовне сесије од $ 4.51. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је ACTG трговање акцијама сада?
ACTG се тргује на берзи NASDAQ током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се ACTG налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, ACTG се трговао између најниже вредности од $ 3.15 и највише вредности од $ 5.27. На $ 4.35, акција је позиционирана на 56.7% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је Acacia Research Corporation?
Acacia Research Corporation (ACTG) послује у сектору PATENT OWNERS & LESSORS. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за Acacia Research Corporation и где је Листирано?
Acacia Research Corporation је Листирано на берзи NASDAQ са Тржишна капитализација од $ 440.12M. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се ACTG вреднује у погледу P/E односа и EPS?
ACTG се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од $ -0.15. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли Acacia Research Corporation исплаћује дивиденду?
Acacia Research Corporation исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 0.00 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од 0.00% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

ACTG Калкулатор акција

Процените вредност између ACTG акција и USD.

ACTG Акције у USD

ACTG Акције
ACTG
ACTG
USD
USD
USD

1.00 ACTG акције = 4.353 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.