ALTG

Alta Equipment Group Inc. (ALTG)

NYSE
$5.83
$-0.19
(-3.16%)
Трговање ван радног времена
Графикон цене уживо за Alta Equipment Group Inc. (ALTG)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-24 21:00:20⁩. Цене одражавају најновије податке о трговању ван радног времена. Подаци о цени акција преузети су из Massive.

Резиме

Alta Equipment Group Inc. (ALTG) послује у сектору WHOLESALE-INDUSTRIAL MACHINERY & EQUIPMENT и листирано је на NYSE. Акција је тренутно по цени од $5.83, са тржишном капитализацијом од $205.15M и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $4.16 до $8.69. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$205.15M

$6.01

$20.60

$3.54

$6.01

132.69K

184.81K

--

$8.69

$4.16

1.53%

--

Alta Equipment Group Inc. (ALTG) Цена акције након радног времена

Alta Equipment Group Inc. (ALTG) се тргује по цени од $5.85 у трговању ван радног времена закључно са 2026-09-24 20:10:00, Пад 2.75% ($0.17) у односу на затварање редовне сесије од $6.01.

Трговање после радног времена показује како инвеститори одређују цену за ALTG након што се редовна сесија затвори. Тренутна цена после радног времена је испод у односу на затварање редовне сесије, што указује на опрезан сентимент после радног времена.

Alta Equipment Group Inc. (ALTG) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, Alta Equipment Group Inc. (ALTG) се померио са $5.78 на $5.83, што представља добитак од 0.93% ($0.05).

Акција се трговала између $5.70 и $6.33 током периода. Најновија цена је ближе доњој граници од распона за 7 дана, што указује на умерен раст.

Просечан дневни обим је износио 222.74 thousand акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

ALTG Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 37.0%

52-недељни минимум$4.16
52-недељни максимум$8.69

ALTG се тренутно тргује по цени од $5.83, што га ставља на 37.0% пута од свог 52-недељног минимума од $4.16 до свог 52-недељног максимума од $8.69. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о Alta Equipment Group Inc.

Индустрија
WHOLESALE-INDUSTRIAL MACHINERY & EQUIPMENT
Запослени
2750
Берза
NYSE
Веб-сајт компаније

Како купити акције Alta Equipment Group Inc. (ALTG) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Alta Equipment Group Inc. (ALTG) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите ALTG и поставите свој налог
Корак 3: Потражите ALTG и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите ALTG. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције Alta Equipment Group Inc. (ALTG) ?
Alta Equipment Group Inc. (ALTG) се тренутно тргује по цени од $ 5.83, Пад 2.93% ($0.18) у односу на претходно затварање од $ 6.01. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција ALTG данас расте или пада?
Од 2026-09-24 20:10:00, ALTG се тргује по цени од $ 5.83, Пад 2.93% ($0.18) у односу на претходну цену на затварању од $ 6.01. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 3.54 и $ 20.60. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је ALTG цена на преттржишту?
Од 2026-09-24 20:10:00, ALTG се тргује по цени од $ 6.15 у преттржишном трговању, горе 2.33% ($0.14) у односу на претходно затварање од $ 6.01. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена ALTG ван радног времена?
Од 2026-09-24 20:10:00, ALTG се тргује по цени од $ 5.85 у трговању ван редовног радног времена, Пад 2.75% ($0.17) у односу на затварање редовне сесије од $ 6.01. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је ALTG трговање акцијама сада?
ALTG се тргује на берзи NYSE током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се ALTG налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, ALTG се трговао између најниже вредности од $ 4.16 и највише вредности од $ 8.69. На $ 5.83, акција је позиционирана на 37.0% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је Alta Equipment Group Inc.?
Alta Equipment Group Inc. (ALTG) послује у сектору WHOLESALE-INDUSTRIAL MACHINERY & EQUIPMENT. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за Alta Equipment Group Inc. и где је Листирано?
Alta Equipment Group Inc. је Листирано на берзи NYSE са Тржишна капитализација од $ 205.15M. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се ALTG вреднује у погледу P/E односа и EPS?
ALTG се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од $ -2.55. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли Alta Equipment Group Inc. исплаћује дивиденду?
Alta Equipment Group Inc. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 0.09 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од 1.53% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

ALTG Калкулатор акција

Процените вредност између ALTG акција и USD.

ALTG Акције у USD

ALTG Акције
ALTG
ALTG
USD
USD
USD

1.00 ALTG акције = 5.834 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.