AVDL

Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL)

NASDAQ
$--
$--
(--)
Редовно Тржиште
Графикон цене уживо за Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 17:24:40⁩. Цене одражавају најновије редовне тржишне податке. Подаци о цени акција су преузети из Massive.

Резиме

Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) послује у сектору PHARMACEUTICAL PREPARATIONS и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од --, са тржишном капитализацијом од -- и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од -- до --. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

--

Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) Цена акције данас

Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) се тренутно тргује по цени од $-- на дан --, -- у односу на претходно затварање од $--

Током данашње редовне трговачке сесије, AVDL се трговао између $-- и $--, са обимом трговања од -- акција. Тренутна цена је -- данашњег распона.

Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) се померио са $21.56 на $21.64, што представља добитак од 0.37% ($0.08).

Акција се трговала између $21.55 и $21.76 током периода. Најновија цена је близу средине од распона за 7 дана, што указује на у распону.

Просечан дневни обим је износио 6.51 million акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

Информације о Avadel Pharmaceuticals plc

Индустрија
PHARMACEUTICAL PREPARATIONS
Запослени
188
Берза
NASDAQ
Веб-сајт компаније

Како купити акције Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите AVDL и поставите свој налог
Корак 3: Потражите AVDL и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите AVDL. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) ?
Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) се тренутно тргује по цени од --, -- у односу на претходно затварање од --. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција AVDL данас расте или пада?
Од --, AVDL се тргује по цени од --, -- у односу на претходну цену на затварању од --. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између -- и --. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је AVDL цена на преттржишту?
Од --, AVDL се тргује по цени од -- у преттржишном трговању, -- у односу на претходно затварање од --. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена AVDL ван радног времена?
Од --, AVDL се тргује по цени од -- у трговању ван редовног радног времена, -- у односу на затварање редовне сесије од --. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је AVDL трговање акцијама сада?
AVDL се тргује на берзи NASDAQ током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се AVDL налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, AVDL се трговао између најниже вредности од -- и највише вредности од --. На --, акција је позиционирана на --% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је Avadel Pharmaceuticals plc?
Avadel Pharmaceuticals plc (AVDL) послује у сектору PHARMACEUTICAL PREPARATIONS. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за Avadel Pharmaceuticals plc и где је Листирано?
Avadel Pharmaceuticals plc је Листирано на берзи NASDAQ са Тржишна капитализација од --. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се AVDL вреднује у погледу P/E односа и EPS?
AVDL се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од --. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли Avadel Pharmaceuticals plc исплаћује дивиденду?
Avadel Pharmaceuticals plc исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од -- по акцији, са тренутним дивидендним приносом од --% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

AVDL Калкулатор акција

Процените вредност између AVDL акција и USD.

AVDL Акције у USD

AVDL Акције
AVDL
AVDL
USD
USD
USD

1.00 AVDL акције = 0 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.