FFBC

First Financial Bancorp. (FFBC)

NASDAQ
$32.09
$+0.02
(+0.05%)
Пре-маркет
Графикон цене уживо за First Financial Bancorp. (FFBC)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 11:13:40⁩. Цене одражавају најновије податке о трговању на пре-маркету. Подаци о цени акција преузети су од Massive.

Резиме

First Financial Bancorp. (FFBC) послује у сектору NATIONAL COMMERCIAL BANKS и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $32.09, са тржишном капитализацијом од $3.37B и P/E односом од 11.81. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $23.06 до $36.25. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$3.37B

$32.08

$36.24

$5.07

$32.09

7.00

969.93K

11.81

$36.24

$23.06

3.00%

--

First Financial Bancorp. (FFBC) Пре-маркет цена акције

First Financial Bancorp. (FFBC) се тргује по цени од $32.09 у преттржишном трговању од 2026-09-21 11:01:00, непромењено у односу на претходно затварање од $32.09

Трговање пре отварања тржишта показује како инвеститори одређују цену за FFBC пре него што се отвори редовна сесија. Тренутна цена пре отварања тржишта је близу у односу на претходно затварање, што указује на Неутрално расположење у раном трговању.

First Financial Bancorp. (FFBC) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, First Financial Bancorp. (FFBC) се померио са $32.53 на $32.09, што представља пад од 1.35% ($0.44).

Акција се трговала између $31.60 и $33.04 током периода. Најновија цена је близу средине од распона за 7 дана, што указује на умерено наниже.

Просечан дневни обим је износио 1.02 million акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

FFBC Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 68.5%

52-недељни минимум$23.06
52-недељни максимум$36.25

FFBC се тренутно тргује по цени од $32.09, што га ставља на 68.5% пута од свог 52-недељног минимума од $23.06 до свог 52-недељног максимума од $36.25. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о First Financial Bancorp.

Индустрија
NATIONAL COMMERCIAL BANKS
Запослени
2199
Берза
NASDAQ
Веб-сајт компаније

Како купити акције First Financial Bancorp. (FFBC) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције First Financial Bancorp. (FFBC) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите FFBC и поставите свој налог
Корак 3: Потражите FFBC и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите FFBC. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције First Financial Bancorp. (FFBC) ?
First Financial Bancorp. (FFBC) се тренутно тргује по цени од $ 32.09, непромењено у односу на претходно затварање од $ 32.09. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција FFBC данас расте или пада?
Од 2026-09-21 11:01:00, FFBC се тргује по цени од $ 32.09, непромењено у односу на претходну цену на затварању од $ 32.09. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 5.07 и $ 36.25. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је FFBC цена на преттржишту?
Од 2026-09-21 11:01:00, FFBC се тргује по цени од $ 32.09 у преттржишном трговању, непромењено у односу на претходно затварање од $ 32.09. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена FFBC ван радног времена?
Од 2026-09-21 11:01:00, FFBC се тргује по цени од $ 32.08 у трговању ван редовног радног времена, Пад 0.05% ($0.02) у односу на затварање редовне сесије од $ 32.09. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је FFBC трговање акцијама сада?
FFBC се тргује на берзи NASDAQ током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се FFBC налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, FFBC се трговао између најниже вредности од $ 23.06 и највише вредности од $ 36.25. На $ 32.09, акција је позиционирана на 68.5% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је First Financial Bancorp.?
First Financial Bancorp. (FFBC) послује у сектору NATIONAL COMMERCIAL BANKS. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за First Financial Bancorp. и где је Листирано?
First Financial Bancorp. је Листирано на берзи NASDAQ са Тржишна капитализација од $ 3.37B. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се FFBC вреднује у погледу P/E односа и EPS?
FFBC се тргује по P/E односу од 11.81, на основу EPS за последњих дванаест месеци од $ 2.72. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли First Financial Bancorp. исплаћује дивиденду?
First Financial Bancorp. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 0.96 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од 3.00% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

FFBC Калкулатор акција

Процените вредност између FFBC акција и USD.

FFBC Акције у USD

FFBC Акције
FFBC
FFBC
USD
USD
USD

1.00 FFBC акције = 32.09 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.