FNF

Fidelity National Financial, Inc. (FNF)

NYSE
$42.47
$-0.04
(-0.09%)
Трговање ван радног времена
Графикон цене уживо за Fidelity National Financial, Inc. (FNF)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 22:07:00⁩. Цене одражавају најновије податке о трговању ван радног времена. Подаци о цени акција преузети су из Massive.

Резиме

Fidelity National Financial, Inc. (FNF) послује у сектору TITLE INSURANCE и листирано је на NYSE. Акција је тренутно по цени од $42.47, са тржишном капитализацијом од $11.40B и P/E односом од 14.76. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $42.32 до $60.74. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$11.40B

$42.86

$66.72

$6.66

$42.50

1.58M

1.87M

14.76

$60.74

$42.32

5.43%

--

Fidelity National Financial, Inc. (FNF) Цена акције након радног времена

Fidelity National Financial, Inc. (FNF) се тргује по цени од $42.86 у трговању ван радног времена закључно са 2026-09-21 21:12:00, горе 0.85% ($0.36) у односу на затварање редовне сесије од $42.50.

Трговање после радног времена показује како инвеститори одређују цену за FNF након што се редовна сесија затвори. Тренутна цена после радног времена је изнад у односу на затварање редовне сесије, што указује на позитивно сентимент после радног времена.

Fidelity National Financial, Inc. (FNF) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, Fidelity National Financial, Inc. (FNF) се померио са $43.95 на $42.47, што представља пад од 3.38% ($1.48).

Акција се трговала између $42.32 и $44.81 током периода. Најновија цена је ближе доњој граници од распона за 7 дана, што указује на умерено наниже.

Просечан дневни обим је износио 3.02 million акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

FNF Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 0.8%

52-недељни минимум$42.32
52-недељни максимум$60.74

FNF се тренутно тргује по цени од $42.47, што га ставља на 0.8% пута од свог 52-недељног минимума од $42.32 до свог 52-недељног максимума од $60.74. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о Fidelity National Financial, Inc.

Индустрија
TITLE INSURANCE
Запослени
24535
Берза
NYSE
Веб-сајт компаније

Како купити акције Fidelity National Financial, Inc. (FNF) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Fidelity National Financial, Inc. (FNF) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите FNF и поставите свој налог
Корак 3: Потражите FNF и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите FNF. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције Fidelity National Financial, Inc. (FNF) ?
Fidelity National Financial, Inc. (FNF) се тренутно тргује по цени од $ 42.47, Пад 0.08% ($0.03) у односу на претходно затварање од $ 42.50. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција FNF данас расте или пада?
Од 2026-09-21 21:12:00, FNF се тргује по цени од $ 42.47, Пад 0.08% ($0.03) у односу на претходну цену на затварању од $ 42.50. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 6.66 и $ 66.72. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је FNF цена на преттржишту?
Од 2026-09-21 21:12:00, FNF се тргује по цени од $ 42.70 у преттржишном трговању, горе 0.47% ($0.20) у односу на претходно затварање од $ 42.50. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена FNF ван радног времена?
Од 2026-09-21 21:12:00, FNF се тргује по цени од $ 42.86 у трговању ван редовног радног времена, горе 0.85% ($0.36) у односу на затварање редовне сесије од $ 42.50. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је FNF трговање акцијама сада?
FNF се тргује на берзи NYSE током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се FNF налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, FNF се трговао између најниже вредности од $ 42.32 и највише вредности од $ 60.74. На $ 42.47, акција је позиционирана на 0.8% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је Fidelity National Financial, Inc.?
Fidelity National Financial, Inc. (FNF) послује у сектору TITLE INSURANCE. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за Fidelity National Financial, Inc. и где је Листирано?
Fidelity National Financial, Inc. је Листирано на берзи NYSE са Тржишна капитализација од $ 11.40B. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се FNF вреднује у погледу P/E односа и EPS?
FNF се тргује по P/E односу од 14.76, на основу EPS за последњих дванаест месеци од $ 2.88. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли Fidelity National Financial, Inc. исплаћује дивиденду?
Fidelity National Financial, Inc. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 2.31 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од 5.43% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

FNF Калкулатор акција

Процените вредност између FNF акција и USD.

FNF Акције у USD

FNF Акције
FNF
FNF
USD
USD
USD

1.00 FNF акције = 42.466 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.