ICON

Icon Energy Corp. (ICON)

NASDAQ
$1.02
$-0.03
(-2.57%)
Претходно Затвори: ⁦$1.08⁩
Тржиште је затворено
Графикон цене уживо за Icon Energy Corp. (ICON)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 03:07:40⁩. Цене одражавају најновије податке о затварању и наставиће да се ажурирају следећег трговачког дана. Подаци о ценама акција преузимају се из Massive.

Резиме

Icon Energy Corp. (ICON) послује у сектору -- и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $1.02, са тржишном капитализацијом од $3.77M и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $0.78 до $11.70. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$3.77M

$1.05

$89,620.00

$0.78

$1.08

28.96K

226.00K

--

$11.70

$0.78

--

--

Icon Energy Corp. (ICON) Најновија закључна цена акције

Icon Energy Corp. (ICON) последњи пут је Затвори по цени $1.08 на дан 2026-09-18 23:31:00, непромењено у односу на претходно затварање од $1.08.

Током најновије редовне трговачке сесије, ICON се трговао између $0.78 и $89,620.00, уз обим од 28.96K акција. Закључна цена је била ближе доњој граници и близу доње границе свог 52-недељног распона.

Icon Energy Corp. (ICON) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, Icon Energy Corp. (ICON) се померио са $0.90 на $1.02, што представља добитак од 13.67% ($0.12).

Акција се трговала између $0.85 и $1.08 током периода. Најновија цена је близу горње границе од распона за 7 дана, што указује на снажан узлазни.

Просечан дневни обим је износио 27.57 thousand акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

ICON Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 2.2%

52-недељни минимум$0.78
52-недељни максимум$11.70

ICON се тренутно тргује по цени од $1.02, што га ставља на 2.2% пута од свог 52-недељног минимума од $0.78 до свог 52-недељног максимума од $11.70. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о Icon Energy Corp.

Берза
NASDAQ
Веб-сајт компаније

Како купити акције Icon Energy Corp. (ICON) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције Icon Energy Corp. (ICON) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите ICON и поставите свој налог
Корак 3: Потражите ICON и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите ICON. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције Icon Energy Corp. (ICON) ?
Icon Energy Corp. (ICON) се тренутно тргује по цени од $ 1.02, Пад 5.28% ($0.06) у односу на претходно затварање од $ 1.08. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција ICON данас расте или пада?
Од 2026-09-18 23:31:00, ICON се тргује по цени од $ 1.02, Пад 5.28% ($0.06) у односу на претходну цену на затварању од $ 1.08. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 0.78 и $ 89,620.00. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је ICON цена на преттржишту?
Од 2026-09-18 23:31:00, ICON се тргује по цени од $ 1.03 у преттржишном трговању, Пад 4.63% ($0.05) у односу на претходно затварање од $ 1.08. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена ICON ван радног времена?
Од 2026-09-18 23:31:00, ICON се тргује по цени од $ 1.00 у трговању ван редовног радног времена, Пад 7.59% ($0.08) у односу на затварање редовне сесије од $ 1.08. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је ICON трговање акцијама сада?
ICON се тргује на берзи NASDAQ током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се ICON налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, ICON се трговао између најниже вредности од $ 0.78 и највише вредности од $ 11.70. На $ 1.02, акција је позиционирана на 2.2% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је Icon Energy Corp.?
Icon Energy Corp. (ICON) послује у сектору --. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за Icon Energy Corp. и где је Листирано?
Icon Energy Corp. је Листирано на берзи NASDAQ са Тржишна капитализација од $ 3.77M. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се ICON вреднује у погледу P/E односа и EPS?
ICON се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од --. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли Icon Energy Corp. исплаћује дивиденду?
Icon Energy Corp. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од -- по акцији, са тренутним дивидендним приносом од --% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Check In & Get Rewards

Check In & Get RewardsCheck In & Get Rewards

Grow your streak with daily clicks. Earn up to $100!

Претражите Акције

Популарно

ICON Калкулатор акција

Процените вредност између ICON акција и USD.

ICON Акције у USD

ICON Акције
ICON
ICON
USD
USD
USD

1.00 ICON акције = 1.023 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.