NHP

National Healthcare Properties, Inc. (NHP)

NASDAQ
$16.15
$-0.14
(-0.86%)
Претходно Затвори: ⁦$16.30⁩
Тржиште је затворено
Графикон цене уживо за National Healthcare Properties, Inc. (NHP)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-24 05:14:40⁩. Цене одражавају најновије податке о затварању и наставиће да се ажурирају следећег трговачког дана. Подаци о ценама акција преузимају се из Massive.

Резиме

National Healthcare Properties, Inc. (NHP) послује у сектору REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS и листирано је на NASDAQ. Акција је тренутно по цени од $16.15, са тржишном капитализацијом од $1.19B и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $11.25 до $17.46. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$1.19B

$16.30

$44.59

$11.25

$16.30

1.22M

710.15K

--

$17.46

$11.25

--

--

National Healthcare Properties, Inc. (NHP) Најновија закључна цена акције

National Healthcare Properties, Inc. (NHP) последњи пут је Затвори по цени $16.30 на дан 2026-09-23 19:59:24, непромењено у односу на претходно затварање од $16.30.

Током најновије редовне трговачке сесије, NHP се трговао између $11.25 и $44.59, уз обим од 1.22M акција. Закључна цена је била ближе доњој граници и близу горње границе свог 52-недељног распона.

National Healthcare Properties, Inc. (NHP) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, National Healthcare Properties, Inc. (NHP) се померио са $16.14 на $16.15, што представља добитак од 0.06% ($0.01).

Акција се трговала између $15.52 и $16.89 током периода. Најновија цена је близу средине од распона за 7 дана, што указује на у распону.

Просечан дневни обим је износио 933.71 thousand акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

NHP Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 78.9%

52-недељни минимум$11.25
52-недељни максимум$17.46

NHP се тренутно тргује по цени од $16.15, што га ставља на 78.9% пута од свог 52-недељног минимума од $11.25 до свог 52-недељног максимума од $17.46. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о National Healthcare Properties, Inc.

Индустрија
REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS
Запослени
31
Берза
NASDAQ
Веб-сајт компаније

Како купити акције National Healthcare Properties, Inc. (NHP) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције National Healthcare Properties, Inc. (NHP) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите NHP и поставите свој налог
Корак 3: Потражите NHP и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите NHP. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције National Healthcare Properties, Inc. (NHP) ?
National Healthcare Properties, Inc. (NHP) се тренутно тргује по цени од $ 16.15, Пад 0.92% ($0.15) у односу на претходно затварање од $ 16.30. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција NHP данас расте или пада?
Од 2026-09-23 19:59:24, NHP се тргује по цени од $ 16.15, Пад 0.92% ($0.15) у односу на претходну цену на затварању од $ 16.30. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 11.25 и $ 44.59. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је NHP цена на преттржишту?
Од 2026-09-23 19:59:24, NHP се тргује по цени од $ 16.89 у преттржишном трговању, горе 3.59% ($0.59) у односу на претходно затварање од $ 16.30. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена NHP ван радног времена?
Од 2026-09-23 19:59:24, NHP се тргује по цени од $ 16.15 у трговању ван редовног радног времена, Пад 0.92% ($0.15) у односу на затварање редовне сесије од $ 16.30. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је NHP трговање акцијама сада?
NHP се тргује на берзи NASDAQ током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се NHP налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, NHP се трговао између најниже вредности од $ 11.25 и највише вредности од $ 17.46. На $ 16.15, акција је позиционирана на 78.9% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је National Healthcare Properties, Inc.?
National Healthcare Properties, Inc. (NHP) послује у сектору REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за National Healthcare Properties, Inc. и где је Листирано?
National Healthcare Properties, Inc. је Листирано на берзи NASDAQ са Тржишна капитализација од $ 1.19B. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се NHP вреднује у погледу P/E односа и EPS?
NHP се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од --. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли National Healthcare Properties, Inc. исплаћује дивиденду?
National Healthcare Properties, Inc. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 0.18 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од --% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

NHP Калкулатор акција

Процените вредност између NHP акција и USD.

NHP Акције у USD

NHP Акције
NHP
NHP
USD
USD
USD

1.00 NHP акције = 16.15 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.