SLG

SL Green Realty Corp. (SLG)

NYSE
$52.79
$+0.59
(+1.13%)
Редовно Тржиште
Графикон цене уживо за SL Green Realty Corp. (SLG)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 16:18:00⁩. Цене одражавају најновије редовне тржишне податке. Подаци о цени акција су преузети из Massive.

Резиме

SL Green Realty Corp. (SLG) послује у сектору REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS и листирано је на NYSE. Акција је тренутно по цени од $52.79, са тржишном капитализацијом од $3.69B и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $34.77 до $62.28. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$3.69B

$52.61

$153.78

$7.50

$52.08

175.73K

978.99K

--

$62.28

$34.77

5.36%

--

SL Green Realty Corp. (SLG) Цена акције данас

SL Green Realty Corp. (SLG) се тренутно тргује по цени од $52.79 на дан 2026-09-21 16:02:12, горе 1.36% ($0.71) у односу на претходно затварање од $52.08

Током данашње редовне трговачке сесије, SLG се трговао између $7.50 и $153.78, са обимом трговања од 175.73K акција. Тренутна цена је ближе доњој граници данашњег распона.

SL Green Realty Corp. (SLG) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, SL Green Realty Corp. (SLG) се померио са $51.63 на $52.79, што представља добитак од 2.24% ($1.16).

Акција се трговала између $50.14 и $53.41 током периода. Најновија цена је близу горње границе од распона за 7 дана, што указује на умерен раст.

Просечан дневни обим је износио 942.12 thousand акција, горе у односу на претходни седмодневни период, што указује на виши трговачку активност.

SLG Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 65.5%

52-недељни минимум$34.77
52-недељни максимум$62.28

SLG се тренутно тргује по цени од $52.79, што га ставља на 65.5% пута од свог 52-недељног минимума од $34.77 до свог 52-недељног максимума од $62.28. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о SL Green Realty Corp.

Индустрија
REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS
Запослени
1289
Берза
NYSE
Веб-сајт компаније

Како купити акције SL Green Realty Corp. (SLG) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције SL Green Realty Corp. (SLG) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите SLG и поставите свој налог
Корак 3: Потражите SLG и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите SLG. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције SL Green Realty Corp. (SLG) ?
SL Green Realty Corp. (SLG) се тренутно тргује по цени од $ 52.79, горе 1.36% ($0.71) у односу на претходно затварање од $ 52.08. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција SLG данас расте или пада?
Од 2026-09-21 16:02:12, SLG се тргује по цени од $ 52.79, горе 1.36% ($0.71) у односу на претходну цену на затварању од $ 52.08. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 7.50 и $ 153.78. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је SLG цена на преттржишту?
Од 2026-09-21 16:02:12, SLG се тргује по цени од $ 53.26 у преттржишном трговању, горе 2.26% ($1.18) у односу на претходно затварање од $ 52.08. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена SLG ван радног времена?
Од 2026-09-21 16:02:12, SLG се тргује по цени од $ 52.09 у трговању ван редовног радног времена, горе 0.02% ($0.01) у односу на затварање редовне сесије од $ 52.08. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је SLG трговање акцијама сада?
SLG се тргује на берзи NYSE током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се SLG налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, SLG се трговао између најниже вредности од $ 34.77 и највише вредности од $ 62.28. На $ 52.79, акција је позиционирана на 65.5% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је SL Green Realty Corp.?
SL Green Realty Corp. (SLG) послује у сектору REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за SL Green Realty Corp. и где је Листирано?
SL Green Realty Corp. је Листирано на берзи NYSE са Тржишна капитализација од $ 3.69B. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се SLG вреднује у погледу P/E односа и EPS?
SLG се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од $ -2.70. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли SL Green Realty Corp. исплаћује дивиденду?
SL Green Realty Corp. исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од $ 2.83 по акцији, са тренутним дивидендним приносом од 5.36% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Meme Showdown for a $100K Pool

Meme Showdown for a $100K PoolMeme Showdown for a $100K Pool

Base rewards. Bonus pools. Leaderboard prizes.

Претражите Акције

Популарно

SLG Калкулатор акција

Процените вредност између SLG акција и USD.

SLG Акције у USD

SLG Акције
SLG
SLG
USD
USD
USD

1.00 SLG акције = 52.786 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.