TAC

TransAlta Corporation (TAC)

NYSE
$12.23
$-0.07
(-0.57%)
Претходно Затвори: ⁦$12.29⁩
Тржиште је затворено
Графикон цене уживо за TransAlta Corporation (TAC)

Последње ажурирање: ⁦2026-09-21 05:33:40⁩. Цене одражавају најновије податке о затварању и наставиће да се ажурирају следећег трговачког дана. Подаци о ценама акција преузимају се из Massive.

Резиме

TransAlta Corporation (TAC) послује у сектору -- и листирано је на NYSE. Акција је тренутно по цени од $12.23, са тржишном капитализацијом од $3.87B и P/E односом од --. Током протекле 52 недеље, њена цена се кретала од $11.38 до $17.88. Ова страница обухвата њене најновије тржишне перформансе, вредновање, трендове цена и информације о компанији.

Кључни тржишни подаци

$3.87B

$12.30

$37.84

$2.54

$12.29

740.89K

1.78M

--

$17.88

$11.38

--

--

TransAlta Corporation (TAC) Најновија закључна цена акције

TransAlta Corporation (TAC) последњи пут је Затвори по цени $12.29 на дан 2026-09-18 23:31:00, непромењено у односу на претходно затварање од $12.29.

Током најновије редовне трговачке сесије, TAC се трговао између $2.54 и $37.84, уз обим од 740.89K акција. Закључна цена је била ближе доњој граници и близу доње границе свог 52-недељног распона.

TransAlta Corporation (TAC) 7-дневна промена цене акција

Током протеклих седам дана, TransAlta Corporation (TAC) се померио са $12.18 на $12.23, што представља добитак од 0.37% ($0.04).

Акција се трговала између $11.47 и $12.48 током периода. Најновија цена је близу горње границе од распона за 7 дана, што указује на у распону.

Просечан дневни обим је износио 2.31 million акција, Пад у односу на претходни седмодневни период, што указује на ниже трговачку активност.

TAC Позиција цене за 52 недеље

Позиција у опсегу: 13.0%

52-недељни минимум$11.38
52-недељни максимум$17.88

TAC се тренутно тргује по цени од $12.23, што га ставља на 13.0% пута од свог 52-недељног минимума од $11.38 до свог 52-недељног максимума од $17.88. Овај проценат одражава релативну позицију акције у оквиру њеног 52-недељног распона трговања, а не њену вредновање или будуће перформансе.

Информације о TransAlta Corporation

Запослени
1350
Берза
NYSE
Веб-сајт компаније

Како купити акције TransAlta Corporation (TAC) на MEXC

Квалификовани инвеститори могу да купе стварне акције TransAlta Corporation (TAC) преко MEXC RealStocks. Пратите ова три корака да бисте отворили RealStocks налог, пренели USDT и поставили налог за куповину америчких акција.

Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Корак 1: Отворите и верификујте свој RealStocks налог
Пријавите се на MEXC App, идите на Тргуј → RealStocks, и изаберите Отворите налог. Довршите обавезни процес отварања налога и верификације идентитета код лиценцираног брокера партнера компаније MEXC.
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Корак 2: Трансфер USDT на Ваш RealStocks налог
Иди на Новчанике → RealStocks и пребаците USDT са Вашег Спот налога на Ваш RealStocks налог. RealStocks су котирани у USD, док се допуна налога може завршити коришћењем USDT.
Корак 3: Потражите TAC и поставите свој налог
Корак 3: Потражите TAC и поставите свој налог
Отворите страницу за трговање RealStocks и потражите TAC. Изаберите тржишни или Лимит налог, унесите цену и Количина према потреби, прегледајте детаље налога и пошаљите налог. Када се налог изврши, одговарајуће стварне акције ће се држати на Вашем налогу RealStocks.

ЧЕСТО ПОСТАВЉАНА ПИТАЊА (FAQ)

1.Која је данас цена акције TransAlta Corporation (TAC) ?
TransAlta Corporation (TAC) се тренутно тргује по цени од $ 12.23, Пад 0.53% ($0.06) у односу на претходно затварање од $ 12.29. Интрадневне цене се ажурирају у реалном времену током редовног трговачког времена.
2.Да ли акција TAC данас расте или пада?
Од 2026-09-18 23:31:00, TAC се тргује по цени од $ 12.23, Пад 0.53% ($0.06) у односу на претходну цену на затварању од $ 12.29. Акција се током данашње редовне сесије трговала у распону између $ 2.54 и $ 37.84. Претходна кретања цене не гарантују будуће резултате.
3.Шта је TAC цена на преттржишту?
Од 2026-09-18 23:31:00, TAC се тргује по цени од $ 12.26 у преттржишном трговању, Пад 0.24% ($0.03) у односу на претходно затварање од $ 12.29. Преттржишне цене одражавају трговачку активност пре отварања редовне сесије и могу имати нижу ликвидност и већу волатилност.
4.Шта је цена TAC ван радног времена?
Од 2026-09-18 23:31:00, TAC се тргује по цени од $ 12.23 у трговању ван редовног радног времена, Пад 0.53% ($0.06) у односу на затварање редовне сесије од $ 12.29. Цене у трговању ван редовне сесије могу да се разликују од цене отварања редовне сесије због ниже ликвидности и ширих распона између куповне и продајне цене.
5.Да ли је TAC трговање акцијама сада?
TAC се тргује на берзи NYSE током редовног радног времена, од понедељка до петка, од 9:30 до 16:00 ET, изузев државних празника. Трговање пре отварања тржишта и након радног времена је такође Доступно преко одабраних брокера ван ових сати.
6.Где се TAC налази у односу на свој највиши и најнижи ниво у последњих 52 недеље?
Током протекле 52 недеље, TAC се трговао између најниже вредности од $ 11.38 и највише вредности од $ 17.88. На $ 12.23, акција је позиционирана на 13.0% пута од свог 52-недељног минимума до свог 52-недељног максимума, пружајући контекст за њену тренутну цену у оквиру једногодишњег распона трговања.
7.У ком сектору је TransAlta Corporation?
TransAlta Corporation (TAC) послује у сектору --. Класификација сектора помаже инвеститорима да га упореде са компанијама које су изложене сличним тржишним трендовима и конкурентским условима.
8.Која је тржишна капитализација за TransAlta Corporation и где је Листирано?
TransAlta Corporation је Листирано на берзи NYSE са Тржишна капитализација од $ 3.87B. Тржишна капитализација одражава укупну тржишну вредност свих Неизмирено акција и обично се користи за класификацију акција по величини.
9.Како се TAC вреднује у погледу P/E односа и EPS?
TAC се тргује по P/E односу од --, на основу EPS за последњих дванаест месеци од --. P/E однос упоређује цену акције са зарадом по акцији и представља уобичајену полазну тачку за процену вредновања у односу на конкуренте.
10.Да ли TransAlta Corporation исплаћује дивиденду?
TransAlta Corporation исплаћује назначену годишњу новчану дивиденду од -- по акцији, са тренутним дивидендним приносом од --% на основу најновије цене акције. Политике дивиденди подлежу променама по нахођењу управног одбора.

Истражите Више америчких Акције

Највећа Тржишна капитализација

Погледајте америчке акције са највећом тржишном капитализацијом

Најактивније трговано

Откријте данашње најактивније трговане америчке акције

Највећи добитници

Прегледајте данашње водеће добитнике на америчком тржишту акција

Топ 5 криптовалута

Истражите криптовалуте са највећом тржишном капитализацијом

Check In & Get Rewards

Check In & Get RewardsCheck In & Get Rewards

Grow your streak with daily clicks. Earn up to $100!

Претражите Акције

Популарно

TAC Калкулатор акција

Процените вредност између TAC акција и USD.

TAC Акције у USD

TAC Акције
TAC
TAC
USD
USD
USD

1.00 TAC акције = 12.225 USD

Прорачуни су процене засноване на најновијој Доступно цени и служе само као референца.