CPOP

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP)

NASDAQ
$5.05
$-0.50
(-9.14%)
Əvvəlki bağlanış: ⁦$5.47⁩
Bazar bağlıdır
Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) canlı qiymət qrafiki

Son yenilənmə: ⁦2026-09-26 08:39:00⁩. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.

Xülasə

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) -- sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $5.05 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $5.52M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $3.06 ilə $382.50 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.

Əsas bazar məlumatları

$5.52M

$5.94

$117,000.00

$3.06

$5.47

37.02K

478.93K

--

$382.50

$3.06

--

--

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) səhminin son bağlanış qiyməti

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP), 2026-09-26 00:00:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $5.47 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $5.47 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.

Son adi ticarət sessiyası zamanı CPOP $3.06 ilə $117,000.00 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 37.02K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi

Son yeddi gündə Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) qiyməti $3.72 səviyyəsindən $5.05 səviyyəsinə hərəkət edərək 35.75% ($1.33) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.

Dövr ərzində səhm $3.06 ilə $6.71 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.

Orta gündəlik həcm 1.53 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.

CPOP 52 həftəlik qiymət mövqeyi

Diapazondakı mövqe: 0.5%

52 həftəlik minimum$3.06
52 həftəlik maksimum$382.50

CPOP hazırda $5.05 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $3.06 ilə 52 həftəlik maksimum $382.50 arasındakı diapazonun 0.5% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.

Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) nədir?

Pop Culture Group Co Ltd əyləncə tədbirləri keçirir, hip-hop ilə bağlı onlayn proqramlar fəaliyyət göstərir, həmçinin korporativ müştərilərə tədbir planlaşdırma və icrası xidmətləri və marketinq xidmətləri göstərir. Şirkət Event Hosting biznesi üzrə gəlirini reklamvericilərə sponsorluq paketləri təqdim etməklə və bu konsertlər üçün bilet satmaqla əldə edir. Şirkətin müxtəlif əməliyyat xidmətləri var ki, bunlardan ən çox gəlir əldə edən Brand Promotion xidmətidir, onu Event Hosting və Tədbir Planlaşdırma və İcrası xidmətləri izləyir.

Pop Culture Group Co., Ltd məlumat

Əməkdaşlar
61
Birja
NASDAQ
Şirkətin veb-saytı

MEXC-də Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) səhmlərini necə almaq olar

Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.

Addım 1: RealStocks hesabınızı açın və təsdiqləyin
Addım 1: RealStocks hesabınızı açın və təsdiqləyin
MEXC tətbiqinə daxil olun, "Ticarət" → "RealStocks" bölmələrinə keçin və "Hesab aç" seçimini edin. MEXC-nin lisenziyalı broker tərəfdaşı ilə tələb olunan hesab açma və şəxsiyyətin təsdiqlənməsi prosesini tamamlayın.
Addım 2: RealStocks hesabınıza USDT köçürün
Addım 2: RealStocks hesabınıza USDT köçürün
"Pul kisələri" → "RealStocks" bölmələrinə keçin və Spot hesabınızdan RealStocks hesabınıza USDT köçürün. RealStocks ABŞ dolları ilə qiymətləndirilir, hesabın maliyyələşdirilməsi isə USDT istifadə etməklə həyata keçirilə bilər.
Addım 3: CPOP axtarın və sifariş yerləşdirin
Addım 3: CPOP axtarın və sifariş yerləşdirin
RealStocks ticarət səhifəsini açın və CPOP axtarın. Bazar və ya limit sifarişi seçin, tələb olunduğu kimi qiyməti və kəmiyyəti daxil edin, sifariş təfərrüatlarını nəzərdən keçirin və sifarişi göndərin. İcra edildikdən sonra müvafiq real səhmlər RealStocks hesabınızda saxlanılacaq.

Tez-tez verilən suallar (TTVS)

1.Bu gün Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) səhminin qiyməti nə qədərdir?
Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) hazırda $ 5.05 səviyyəsində ticarət olunur, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $ 5.47 ilə müqayisədə 7.68% ($0.42) azalma hərəkət deməkdir. Gün içindəki qiymət dəyişimi adi ticarət saatlarında real vaxt rejimində yenilənir.
2.CPOP bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
2026-09-26 00:00:00 tarixinə olan məlumata görə, CPOP $ 5.05 qiymətinə ticarət olunur, bu isə əvvəlki $ 5.47 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 7.68% ($0.42) azalma hərəkət deməkdir. Bugünkü adi sessiya ərzində səhm $ 3.06 ilə $ 117,000.00 arasında ticarət edilib. Keçmiş qiymət dəyişiklikləri gələcək nəticələrə zəmanət vermir.
3.Bazaröncəsi CPOP qiyməti nə qədərdir?
2026-09-26 00:00:00 tarixinə olan məlumata görə, CPOP bazaröncəsi ticarətdə $ 5.53 qiymətinə ticarət olunur, bu isə əvvəlki $ 5.47 Bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 1.01% ($0.06) yüksəlmə hərəkət deməkdir. Bazaröncəsi qiymətlər adi sessiya açılmazdan əvvəlki ticarət fəaliyyətini əks etdirir və daha aşağı likvidlik və daha yüksək volatilliklə üzləşə bilər.
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı CPOP qiyməti nə qədərdir?
2026-09-26 00:00:00 tarixinə olan məlumata görə, CPOP birjanın bağlanmasından sonra $ 4.75 qiyməti ilə ticarət olunur ki, bu da adi sessiyanın bağlanış qiyməti $ 5.47 ilə müqayisədə 13.16% ($0.72) azalma hərəkət deməkdir. Daha aşağı likvidlik və daha geniş tələb-təklif fərqləri səbəbindən birjanın bağlanmasından sonrakı qiymətlər adi sessiyanın açılış qiymətindən fərqlənə bilər.
5.CPOP hazırda ticarət olunur?
CPOP rəsmi bayramlar istisna olmaqla, bazar ertəsindən cümə gününədək, ET ilə saat 9:30-dan 16:00-dək adi iş saatlarında NASDAQ birjasında ticarət edilib. Bazaröncəsi və birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət də bu saatlardan kənarda seçilmiş brokerlər vasitəsilə həyata keçirilə bilər.
6.CPOP 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
Son 52 həftə ərzində CPOP səhmləri minimum $ 3.06 və maksimum $ 382.50 arasında ticarət edilib. $ 5.05 səviyyəsində səhmin 52 həftəlik minimumdan 52 həftəlik maksimuma qədər olan diapazondakı mövqeyi 0.5% təşkil edir və bu, onun birillik ticarət diapazonundakı cari qiyməti üçün kontekst təmin edir.
7.Pop Culture Group Co., Ltd hansı sektora aiddir?
Pop Culture Group Co., Ltd (CPOP) -- sektorunda fəaliyyət göstərir. Sektor təsnifatı investorlara onu bənzər bazar tendensiyalarına və rəqabət şərtlərinə məruz qalan şirkətlərlə müqayisə etməyə kömək edir.
8.Pop Culture Group Co., Ltd bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
Pop Culture Group Co., Ltd $ 5.52M bazar kapitallaşması ilə NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Bazar kapitallaşması ödənilməmiş bütün səhmlərin ümumi bazar dəyərini əks etdirir və adətən səhmləri ölçüsünə görə təsnif etmək üçün istifadə olunur.
9.CPOP P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
CPOP son on iki aylıq səhm üzrə mənfəət (EPS) göstəricisi -- əsasında -- qiymət-mənfəət (P/E) nisbəti ilə ticarət olunur. Qiymət-mənfəət nisbəti səhm qiymətini səhm üzrə mənfəətlə müqayisə edir və qiyməti bənzər şirkətlərlə müqayisədə dəyərləndirmək üçün geniş istifadə olunan başlanğıc nöqtəsidir.
10.Pop Culture Group Co., Ltd dividend ödəyirmi?
Pop Culture Group Co., Ltd hər səhm üçün -- məbləğində elan edilmiş illik nağd dividend ödəyir və son səhm qiymətinə əsasən cari dividend gəlirliliyi --% təşkil edir. Dividend siyasətləri direktorlar şurasının qərarı ilə dəyişdirilə bilər.

Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin

Ən böyük bazar kapitallaşması

Ən yüksək bazar kapitallaşmasına malik ABŞ səhmlərinə baxın

Ən aktiv ticarət edilən

Bu gün ən aktiv şəkildə ticarət edilən ABŞ səhmlərini kəşf edin

Ən yaxşı qazananlar

ABŞ səhm bazarında bugünkü aparıcı qiyməti artan aktivlərə nəzər salın

Ən yaxşı 5 kriptovalyuta

Ən yüksək bazar kapitallaşmasına malik kriptovalyutaları kəşf edin

$100K fondu üçün mem yarışı

$100K fondu üçün mem yarışı$100K fondu üçün mem yarışı

Əsas mükafat. Bonus fonu. Lider lövhəsi mükafatı

Səhmləri axtarın

CPOP Səhm kalkulyatoru

CPOP səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.

CPOP səhmi - ABŞ dolları

CPOP səhmləri
CPOP
CPOP
USD
USD
USD

1.00 CPOP səhm = 5.05 ABŞ dolları

Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.