Calumet, Inc. (CLMT)
Son yenilənmə: 2026-10-21 19:31:40. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Calumet, Inc. (CLMT) Neft Emalı sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $52.23 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $4.88B, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $17.85 ilə $59.87 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$4.88B | |
$52.94 | |
$59.87 | |
$0.82 | |
$56.05 | |
363.74K | |
1.36M | |
-- | |
$59.87 | |
$17.85 | |
-- | |
-- |
Calumet, Inc. (CLMT) səhmlərinin bugünkü qiyməti
Calumet, Inc. (CLMT) hazırda, 2026-10-21 19:14:45 tarixinə olan məlumata görə, $52.23 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $56.05 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 6.81% ($3.82) azalma hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində CLMT $0.82 ilə $59.87 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 363.74K təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir.
Calumet, Inc. (CLMT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Calumet, Inc. (CLMT) qiyməti $57.17 səviyyəsindən $52.23 səviyyəsinə hərəkət edərək 8.64% ($4.94) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $52.04 ilə $59.16 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.47 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
CLMT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 81.8%
CLMT hazırda $52.23 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $17.85 ilə 52 həftəlik maksimum $59.87 arasındakı diapazonun 81.8% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Calumet, Inc. (CLMT) nədir?
Calumet Inc. xüsusi məhsulların istehsalçısıdır, buraya baza yağları, xüsusi yağlar, həlledicilər, esterlər və mumlar daxildir, həmçinin müxtəlif yanacaq və yanacaqla əlaqəli məhsullar, o cümlədən asfalt və ağır yanacaq yağları da daxildir. Şirkət müxtəlif istehlak yönümlü və sənaye bazarlarında müştərilərə bir sıra xüsusi brend məhsullarını istehsal edir, formulalaşdırır və bazara çıxarır. Onun seqmentləri bunlardır: Xüsusi Məhsullar və Həllər; Montana/Bərpaolunanlar; Performans Brendləri; və Korporativ. Şirkət ən yüksək gəliri Yanacaqlar, asfalt və digər tərəvəz məhsullarından əldə edir.
Calumet, Inc. məlumat
| Sənaye | Neft Emalı |
| Əməkdaşlar | 1540 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Calumet, Inc. (CLMT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Calumet, Inc. (CLMT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Calumet, Inc. (CLMT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.CLMT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi CLMT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı CLMT qiyməti nə qədərdir?
5.CLMT hazırda ticarət olunur?
6.CLMT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Calumet, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Calumet, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.CLMT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Calumet, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
CLMT Səhm kalkulyatoru
CLMT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
CLMT səhmi - ABŞ dolları
1.00 CLMT səhm = 52.232 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


