IQSTEL INC. (IQST)
Son yenilənmə: 2026-10-24 10:53:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
IQSTEL INC. (IQST) Telefon Rabitəsi (Radiotelefon Yoxdur) sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $0.91 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $9.66M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $0.86 ilə $6.54 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$9.66M | |
$0.91 | |
$82.64 | |
$0.86 | |
$0.89 | |
3.01K | |
497.86K | |
-- | |
$6.54 | |
$0.86 | |
-- | |
-- |
IQSTEL INC. (IQST) səhminin son bağlanış qiyməti
IQSTEL INC. (IQST), 2026-10-23 23:37:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $0.89 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $0.89 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı IQST $0.86 ilə $82.64 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 3.01K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
IQSTEL INC. (IQST) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə IQSTEL INC. (IQST) qiyməti $0.92 səviyyəsindən $0.91 səviyyəsinə hərəkət edərək 1.82% ($0.02) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.86 ilə $0.98 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 122.25 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
IQST 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 0.8%
IQST hazırda $0.91 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $0.86 ilə 52 həftəlik maksimum $6.54 arasındakı diapazonun 0.8% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
IQSTEL INC. (IQST) nədir?
iQSTEL Inc — telekommunikasiya və internet sənayesinə geniş çeşidli xidmətlər təqdim edən texnologiya şirkətidir. Şirkətin biznes bölmələri aşağıdakılardır: telekommunikasiya, o cümlədən VoIP, SMS, beynəlxalq fiber-optik xidmətlər, özəl Əşyaların İnterneti (IoT) və özəl mobil portativlik blokçeyn platforması; fintex bölməsi isə pul köçürmələri xidmətlərini, pul yükləmə xidmətlərini, Master Card debet kartını, ABŞ bank hesabını və mobil tətbiqi özündə birləşdirir; Elektrik nəqliyyat vasitələri bölməsi elektrik motosikllər təqdim edir və orta sürətli avtomobil buraxmağı planlaşdırır; Metaverse bölməsi isə məhsullara, xidmətlərə, kontentə, əyləncəyə, məlumatlara, müştəri dəstəyinə və digər imkanlara virtual 3D interfeys vasitəsilə çıxış təmin edən Metaverse platformasını özündə birləşdirir. Coğrafi baxımdan şirkət gəlirinin əksəriyyətini ABŞ-dan əldə edir.
IQSTEL INC. məlumat
| Sənaye | Telefon Rabitəsi (Radiotelefon Yoxdur) |
| Əməkdaşlar | 100 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də IQSTEL INC. (IQST) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real IQSTEL INC. (IQST) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün IQSTEL INC. (IQST) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.IQST bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi IQST qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı IQST qiyməti nə qədərdir?
5.IQST hazırda ticarət olunur?
6.IQST 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.IQSTEL INC. hansı sektora aiddir?
8.IQSTEL INC. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.IQST P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.IQSTEL INC. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
IQST Səhm kalkulyatoru
IQST səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
IQST səhmi - ABŞ dolları
1.00 IQST səhm = 0.908 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


