
Avalon GloboCare Corp. (ALBT)
Son yenilənmə: 2026-10-22 20:43:40. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Avalon GloboCare Corp. (ALBT) SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING SERVICES sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Avalon GloboCare Corp. (ALBT) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Avalon GloboCare Corp. (ALBT) səhmləri, -- tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $-- qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $-- bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra ALBT üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən -- mövqeyindədir və iş saatlarından sonra --əhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Avalon GloboCare Corp. (ALBT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Avalon GloboCare Corp. (ALBT) qiyməti $0.26 səviyyəsindən $0.28 səviyyəsinə hərəkət edərək 7.63% ($0.02) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.22 ilə $0.33 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 8.53 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
Avalon GloboCare Corp. (ALBT) nədir?
Avalon Globocare Corp — intellektual biotexnologiya tədqiqatçısı və səhiyyə xidmətləri provayderidir ki, yüksək təsirli və transformasiyaedici biotexnologiyaların, klinik tətbiqlərin və səhiyyə müəssisələrinin idarə edilməsinin təşviqinə və gücləndirilməsinə həsr olunmuşdur. Şirkətin iki hesabatlı seqmenti var: əsas gəlir mənbəyi olan daşınmaz əmlak fəaliyyəti seqmenti və laboratoriyada test xidmətləri seqmenti. Şirkət ağız boşluğu xərçənginin, yumurtalıq xərçənginin, böyrək xərçənginin erkən aşkarlanması, dərinin regenerasiyası və fibrozdan qorunma, həmçinin degenerativ pozğunluqların müalicəsi kimi diaqnostika və terapevtik sahələrə diqqət yetirir.
Avalon GloboCare Corp. məlumat
| Sənaye | SERVICES-COMPUTER PROGRAMMING SERVICES |
| Əməkdaşlar | 2 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Avalon GloboCare Corp. (ALBT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Avalon GloboCare Corp. (ALBT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Avalon GloboCare Corp. (ALBT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.ALBT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi ALBT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı ALBT qiyməti nə qədərdir?
5.ALBT hazırda ticarət olunur?
6.ALBT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Avalon GloboCare Corp. hansı sektora aiddir?
8.Avalon GloboCare Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.ALBT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Avalon GloboCare Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
ALBT Səhm kalkulyatoru
ALBT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
ALBT səhmi - ABŞ dolları
1.00 ALBT səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



