Host Hotels & Resorts, Inc. (HST)
Son yenilənmə: 2026-10-21 15:34:20. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $25.12 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $16.57B, P/E nisbəti isə 16.54 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $15.61 ilə $25.71 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$16.57B | |
$24.90 | |
$28.98 | |
$3.08 | |
$24.80 | |
1.80M | |
8.90M | |
16.54 | |
$25.71 | |
$15.61 | |
3.84% | |
-- |
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) səhmlərinin bugünkü qiyməti
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) hazırda, 2026-10-21 15:18:54 tarixinə olan məlumata görə, $25.12 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $24.80 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 1.27% ($0.31) yüksəlmə hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində HST $3.08 ilə $28.98 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 1.80M təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir.
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) qiyməti $22.74 səviyyəsindən $25.12 səviyyəsinə hərəkət edərək 10.44% ($2.38) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $22.54 ilə $25.22 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 8.67 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
HST 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 94.1%
HST hazırda $25.12 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $15.61 ilə 52 həftəlik maksimum $25.71 arasındakı diapazonun 94.1% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) nədir?
Host Hotels & Resorts şirkəti əsasən ABŞ-da yerləşən, 43 minə yaxın otaqdan ibarət, əsasən şəhər və kurort tipli yüksək səviyyəli və lüks otel obyektlərinin sahibidir. Host bu yaxınlarda Avropada bir sıra otellərdən ibarət portfelin sahib olduğu bir birgə müəssisədəki şirkətin maraqlarını satmış və həmçinin Asiya və ABŞ-da obyektlərə sahib olan digər birgə müəssisələri də satmışdır. Host-un portfelinin əksəriyyəti Marriott və Starwood brendləri altında fəaliyyət göstərir.
Host Hotels & Resorts, Inc. məlumat
| Sənaye | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Əməkdaşlar | 162 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Host Hotels & Resorts, Inc. (HST) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.HST bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi HST qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı HST qiyməti nə qədərdir?
5.HST hazırda ticarət olunur?
6.HST 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Host Hotels & Resorts, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Host Hotels & Resorts, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.HST P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Host Hotels & Resorts, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
HST Səhm kalkulyatoru
HST səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
HST səhmi - ABŞ dolları
1.00 HST səhm = 25.115 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


