Inotiv, Inc. (NOTV)
Son yenilənmə: 2026-10-22 00:38:20. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Inotiv, Inc. (NOTV) SERVICES-COMMERCIAL PHYSICAL & BIOLOGICAL RESEARCH sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Inotiv, Inc. (NOTV) səhminin son bağlanış qiyməti
Inotiv, Inc. (NOTV), -- tarixinə olan məlumata görə son olaraq $-- səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $-- ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı NOTV $-- ilə $-- arasında ticarət edilib və ticarət həcmi -- səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti -- və -- olub.
Inotiv, Inc. (NOTV) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Inotiv, Inc. (NOTV) qiyməti $0.28 səviyyəsindən $0.08 səviyyəsinə hərəkət edərək 71.87% ($0.20) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.08 ilə $0.30 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 171.67 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
Inotiv, Inc. (NOTV) nədir?
Inotiv Inc farmasevtika inkişaf şirkətidir və farmasevtika, kimya və tibbi cihaz sənayelərinə qeyri-klinik və analitik dərman kəşfiyyatı və inkişaf xidmətlərini təqdim edir. Şirkət iki seqmentdə fəaliyyət göstərir: Kəşf və Təhlükəsizlik Qiymətləndirilməsi (DSA) və Araşdırma Modelləri və Xidmətlər (RMS). DSA seqmenti vasitəsilə şirkət tədqiqatçıların və həkimlərin kiçik molekullu dərman namizədləri, bioterapevtik preparatlar və biomedikal cihazlar üçün kəşfiyyat, qeyri-klinik inkişaf və kliniki inkişaf ehtiyaclarını dəstəkləyir. RMS seqmenti vasitəsilə isə şirkət əsas tədqiqat, dərman kəşfiyyatı, inkişaf və xüsusi xəstəliklər və terapevtik sahələr üçün xüsusi modellər üçün geniş çeşiddə kiçik və böyük araşdırma modellərinə çıxış təqdim edir. Şirkət maksimum gəliri RMS Seqmentindən əldə edir.
Inotiv, Inc. məlumat
| Sənaye | SERVICES-COMMERCIAL PHYSICAL & BIOLOGICAL RESEARCH |
| Əməkdaşlar | 2046 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Inotiv, Inc. (NOTV) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Inotiv, Inc. (NOTV) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Inotiv, Inc. (NOTV) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.NOTV bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi NOTV qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı NOTV qiyməti nə qədərdir?
5.NOTV hazırda ticarət olunur?
6.NOTV 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Inotiv, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Inotiv, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.NOTV P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Inotiv, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
NOTV Səhm kalkulyatoru
NOTV səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
NOTV səhmi - ABŞ dolları
1.00 NOTV səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


