PAVmed Inc. (PAVM)
Son yenilənmə: 2026-10-22 07:55:40. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
PAVmed Inc. (PAVM) Cərrahi və Tibbi Alətlər və Aparatlar sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $2.24 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $17.83M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $2.07 ilə $28.44 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$17.83M | |
$2.27 | |
$6,858.00 | |
$2.07 | |
$2.23 | |
3.68K | |
29.81K | |
-- | |
$28.44 | |
$2.07 | |
-- | |
-- |
PAVmed Inc. (PAVM) səhminin son bağlanış qiyməti
PAVmed Inc. (PAVM), 2026-10-21 21:28:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $2.23 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $2.23 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı PAVM $2.07 ilə $6,858.00 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 3.68K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
PAVmed Inc. (PAVM) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə PAVmed Inc. (PAVM) qiyməti $2.64 səviyyəsindən $2.24 səviyyəsinə hərəkət edərək 15.15% ($0.40) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $2.07 ilə $2.81 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 10.08 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
PAVM 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 0.6%
PAVM hazırda $2.24 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $2.07 ilə 52 həftəlik maksimum $28.44 arasındakı diapazonun 0.6% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
PAVmed Inc. (PAVM) nədir?
PAVmed Inc — bu müxtəlif məhsullu, kommersiya mərhələsində olan tibbi texnologiyalar şirkətidir ki, o, tibbi texnologiyaların geniş xəttini konseptdən kommersiyalaşdırmağa qədər irəli sürmək üçün təşkil olunmuşdur. Şirkət tibbi texnologiyalar şirkəti kimi vahid seqmentdə fəaliyyət göstərir və aşağıdakı biznes istiqamətlərinə malikdir: Diaqnostika, Tibbi Cihazlar və Rəqəmsal Səhiyyə. Onun məhsulları EsoGuard, esocheck və Veris Xərçəng Baxım Platformasıdır.
PAVmed Inc. məlumat
| Sənaye | Cərrahi və Tibbi Alətlər və Aparatlar |
| Əməkdaşlar | 41 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də PAVmed Inc. (PAVM) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real PAVmed Inc. (PAVM) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün PAVmed Inc. (PAVM) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.PAVM bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi PAVM qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı PAVM qiyməti nə qədərdir?
5.PAVM hazırda ticarət olunur?
6.PAVM 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.PAVmed Inc. hansı sektora aiddir?
8.PAVmed Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.PAVM P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.PAVmed Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
PAVM Səhm kalkulyatoru
PAVM səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
PAVM səhmi - ABŞ dolları
1.00 PAVM səhm = 2.24 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


