RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX)
Son yenilənmə: 2026-10-21 22:00:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) REAL ESTATE AGENTS & MANAGERS (FOR OTHERS) sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) səhmləri, -- tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $-- qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $-- bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra RMAX üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən -- mövqeyindədir və iş saatlarından sonra --əhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) qiyməti $12.60 səviyyəsindən $12.36 səviyyəsinə hərəkət edərək 1.90% ($0.24) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $11.28 ilə $14.63 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 952.88 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) nədir?
RE/MAX Holdings Inc. əmlak brokerliyi xidmətlərinin franchayzeri kimi fəaliyyət göstərir. O, agentləri işə götürür və saxlayır, həmçinin franchayzalar satır. Şirkətin fəaliyyət seqmentlərinə Əmlak, İpoteka, Marketinq Fondları və Digərlər daxildir. Şirkət maksimum gəliri Əmlak seqmentindən əldə edir.
RE/MAX HOLDINGS, INC. məlumat
| Sənaye | REAL ESTATE AGENTS & MANAGERS (FOR OTHERS) |
| Əməkdaşlar | 519 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün RE/MAX HOLDINGS, INC. (RMAX) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.RMAX bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi RMAX qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı RMAX qiyməti nə qədərdir?
5.RMAX hazırda ticarət olunur?
6.RMAX 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.RE/MAX HOLDINGS, INC. hansı sektora aiddir?
8.RE/MAX HOLDINGS, INC. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.RMAX P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.RE/MAX HOLDINGS, INC. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
RMAX Səhm kalkulyatoru
RMAX səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
RMAX səhmi - ABŞ dolları
1.00 RMAX səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


